Цветочница• 01 февраля 2023

Собаці не потрібно спілкування з іншими собаками?

Собака на дворі не хочу гратись з іншими собаками. Як проходимо повз інших собак не гавкає, а суто нюхає. Бажання гратись не має ні з одною собакою на вулиці.
Вік 1,2 роки. Наміри погратись лише до собаки моєї мами, але ми під час початку війни жили разом, то вони сдружились.
Я завжди думала, що собакам потрібна компанія. А виходить ні, не всім?
40каградусная• 01 февраля 2023
Ответ дляУ кого такое было
У меня 15 лет была собака, стаф, не знаю как они себе друзей выбирают, но он мог просто обнюхать и дальше идти, а мог просто бурно радоваться и приглашать играть. Причем любой породы, больших, маленьких. Он не был агрессивный. Очень маленьких любил)) Еще с котятами играл, он лежит, они по нему прыгают.
А мой просто пройти мимо никого не может, все ему нужны🥴а он, главное, особо никому😂
Мамулька• 01 февраля 2023
кінолог, яка консультувала мене і мою собаку, вважає, що непотрібно.