Проня_Прокоповна• 01 февраля 2023
Для чего нужен муж ?
Я пришла к выводу, что с мужем я живу хуже чем жила до знакомства с ним . Секс мне особо не нужен,поговорить я могу с подругами , куда - то поехать - с мамой и ребенком или с подругами
пу_пугренчик• 01 февраля 2023
А мне муж и подружка и всё заменяет . Не знаю как бы я без него жила или буду жить. С учётом того что я вообще одна в чужом городе а родители на оккупированной территории.
Оябунчик• 01 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Как расстались ?дети общие были ?
Детей не было, не получалось (слава богу).
До меня наконец дошло, что это не норм так жить. Но я понимала, что это именно с этим мужчиной у меня такая беда.
Взяла себя в зубы в руки и развелась. И сразу так легче стало.
Сижуревувшоке• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Не знаю. У мене батьки 20+ років разом , у чоловіка 35+. У нас гарний приклад ) бабусі мої розлучені і дві дуже страждали самі(хоч і самі на розлучення подавали)
Вы не в бабушек
ПироженкА• 01 февраля 2023
Я тоже так часто думала. Аскорбат одна дома сидела, а вокруг все с семьями, то начало щемить внутри
Тишком_нишком• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Перша пара від Бога і перший чоловік. Рідко хто цілеспрямовано одружується на поганій і пропащій людині так? А над стосунками треба працювати
Тут з вами не згодна абсолютно- перший раз одруження зазвичай ( в більшості випадків) по великому , шаленому коханню, а потім приходить побут і все аж не так райдужно....і навіть не завжди робота над стосунками гарантує щастя в сім´ї
Айпишница• 01 февраля 2023
Ну так такой не нужен, конечно. С мужем жизнь должна стать лучше, чем была до него. Если это не происходит, значит, муж вам это не нужен. Всё очень просто
Проня_Прокоповна
• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Мені от навіть цікаво , як жінкам які часто одружуються пісюни міняти?)) я не уявляю ніяк у ліжку когось крім свого чоловіка. Справжнє бридоття))
Вы серьезно ? У вас до мужа никого не было ?
Сижуревувшоке• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000

Диалог с вами закончен! Пальто оценила)
Там_все_размывчато• 01 февраля 2023
Без мужа не раскрывается жертвенность женщины
Иллюзия надёжности и защиты, дружбы и верности. Но вот война показала ху из ху и стоило ли столько вместе мучиться, чтоб в итоге разбить розовые очки. Это как годами откармливать пожарника, который вроде надежный человек, но при виде пожара впадает в депрессию
Ответ дляТишком_нишком
З кожною людиною приходить побут і складнощі. Все можна пройти. Жінки часто звинувачують чоловіків і ніколи себе коли сім‘я розпадається. Але не буває що один ангел а інший такий поганий. Коли вивчаєш людину усе йде як по маслу..
Проня_Прокоповна
• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Неужели это так плохо , когда распалась семья ? Очень часто после этого распада , люди либо остаются сами и чувствуют себя счастливо , либо встречают пару и повторно женятся
Проня_Прокоповна
• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Були. Але зараз я не уявляю як можна ось так міняти чоловіків
Обычно , развелась и поменяла . Учтите , я не говорю о патологических десятых браках . Вполне нормально воспринимаю женщину с тремя браками , как пример
Бесстыдница• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Я була 2 рази заміжня і все норм
Сирожено_пирожено• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Мені не пощастило , просто я відповідально відношусь до шлюбу. Ми теж деколи як сусіди , теж сваримось , він мене нікуди не водить , то що тепер? Розходитись і сподіватись що мене принц на білому коні з дітьми чекає? Це дурість
Це називається.’.аби не одна’ аби штани в хаті’..’люди живуть ще гірше’
Капець яке щастя.так.краще одній.секс можна мати без чоловіка. Люди одні живуть краще ніж ви з чоловіком.їздять..бачать світ..а що бачили ви?))))
Ответ дляСирожено_пирожено
Я так відчуваю ) приємніше коли у хаті є штани які тебе хочуть) і коли хоч на 14 лютого якусь троянду хтось подарує) я створена жити у парі але може комусь і норм без неї) на рахунок сексу без чоловіка то я проти такого) я бачила 19 країн і дуже скоро планую летіти на Балі і у Тай) на цьому я помішана)
Кожугетовый ансамбль• 01 февраля 2023
Тоже не понимаю зачем. Ничего из перечисленного в комментах мне не нужно. Хорошо одной, и дети тоже нафиг не нужны
Мавка• 01 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Чоловік мій:
- Інколи виносить мозок, але без цього не уявляю спільного життя;
- Достатньо хороший коханець, цінує моє задоволення;
- Класний батько, дитина його більше любить, чим мене;
- Не скупий, але треба казати, я те і те хочу, сам не дуже;
- Заробляє гарні грошики.
Гарнi,це скiльки,просто цiкаво
Мавка• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Ну і жінка у якої є чоловік сприймається зовсім по іншому. Самотня сприймається як «неліквід» і виглядає як на мене , не дуже.
Ну таке, що за совдеповськi стереотипи...’поганенький, аби свiй’
Сижуревувшоке• 01 февраля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Когда надевает пальто, ничего не видит, кроме порно, задрота и Тай через монитор
Бесстыдница• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Дихайте глибше , не робіть поспішних необдуманих вчинків
Я до цього ставлюся дуже легко. Три так три, п´ять так п´ять.