Амелі на мілені• сегодня в 11:15

Якби ви не хотіли народжувати, а чоловік на вас тиснув

Що б ви зробили? Мені 36, чоловік хоче дітей, а у мене дуже важкі проблеми з ендокринною системою. Було три операції через апоплексію яйників. 10 років пʼю гормони. Чоловік тисне на мене, хоче дітей. Фінансово зараз туго. Змогли купити житло, тепер ледь назбирали на ремонт, досі живемо на оренді. Що б ви зробили на моєму місці?
Пустощі-веселощі• сегодня в 18:21
Ответ дляЛапка
Значить йому треба було шукати іншу дружину.
Швидше за все думав, дотисне з роками або автор передумає.
Тому тим більше немає права нічого вимагати
Думаю, що на час одруження чоловік був ще дуже молодим і його питання дітей на той час не хвилювало. Пізніше, мабуть, він знав всі діагнози, але думав, що все можливо. Чоловіки не дуже люблять вникати в такі питання. І от зараз настав критичний момент… але він колись мав настати.
Краще б ця тема піднялася до покупки житла. Легше було б спокійно розійтися. Але вже як є…

Lisano• 2 часа назад
На меня давила вся семья годами. Каждые две недели … с финансами были проблемы . Депрессия на фоне войны и эмиграции. Муж иностранец ( жили в Украине)

Ребенок это целая жизнь . Нужно к этому подойти очень ответственно.
Mary_40• 1 час назад
Ничего не понятно. Жилье купили, на ремонт насобирпли, значит деньги теперь есть, туго было потому что все это и ещё аренду платили, ну так же?
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляСплюшка
В чому нечесно, коли дружина у шлюбі з чоловіком 10 років на його очах важко лікується? Він дурачок і не розуміє важливості ситуації і ризиків?
Ну я так понимаю ликуеться не противопоказано беременность или рожать,
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляграфиняВишенка
Та где не честно? Может она и хотела бы, но здоровье по звезде идёт у автора. А муж такая бубочка, под сорокет надумал, что надо наследник, но пятую точку не чешет, чтобы денег заработать. В первую очередь разумной женщине нужна стабильность в финансовом плане, чтобы рожать.
Так деньги есть, рпз квартиру купили ремонт сделали и платили аренду, теперь все эти расходы не нужны, и денег больше
автор Амелі на мілені • 51 минуту назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Саме так. Йому було тоді 19) звісно, мова про дітей не йшла. Питання піднялося вже після 30. І так, він досі впевнений, що це дрібниці і все можна виправити.
автор Амелі на мілені • 48 минут назад
Ответ дляMary_40
Тобто ви думаєте, що це на зарплати робилося? Ні. Грошей не стало більше. Просто тепер не доводиться брати підробітки у три зміни, другі-треті роботи і так далі. Це дуже сильно бʼє по здоровʼю. І вік уже не той, щоб працювати 24/7
Жерица ночи• 16 минут назад
Ответ дляМост_Устал
Ой ля, сегодня есть завтра нет..финансы вообще не имеют значения!
Это разве только для тех, кто верит в зайку и лужайку. Или готов детей растить в нищете. Для тех, кто ответственно подходит к рождению детей и финансы и наличие жилья важны.
Жерица ночи• 14 минут назад
Ответ дляШирли-Мырли
Можно подумать ,что те кто нарожал есть квартиры,стабильные финансы и жилье , рожают по разному и в разной ситуации
Большинство да , рожает детей тогда , когда есть и жильё и финансы. Это только какие - то маргиналы будут рожать , не имея базовых условий.