мадам Везувий• 01 февраля 2023

Шафа переклад оголошень

Кожного разу в шоці від текстів на шафі )
Як вона перекладає оголошення з рос на укр і навпаки, якщо воно створено лише 1 мовою.
Трусы = боягузи, в носке не было- в шкарпетці не було)

Але продажі не забувайте відмітити та «терміново сплатіть 14% або ми вас заблокуємо» 😂
Птица секретарь• 01 февраля 2023
Такое ощущение,что сайт создал гений и отдал в пользование неучам.
Бутербродница• 01 февраля 2023
А мені сьогодні повідомлення прийшли, щоб я відмітила продажі.
Оголошення були створені та продані роки 4-5 тому.А тут автоматичні замовлення, які навіть не викуплені тими покупцями.
За останній рік, максимум 5 продаж було, але вони відмічені.
Прокинулися блін.....
Не раскрытый парашют• 01 февраля 2023
А каста?))) « товар зі шлюбом»
автор мадам Везувий • 01 февраля 2023
Ответ дляНе раскрытый парашют
А каста?))) « товар зі шлюбом»
Киньте скрін якщо є) в колекцію
Не раскрытый парашют• 01 февраля 2023
Ответ длямадам Везувий
Киньте скрін якщо є) в колекцію
Пыталась только что, но не нашла. Может позже пришлю
Скользкая• 01 февраля 2023
черевики на байку
автор мадам Везувий • 01 февраля 2023
Ответ дляНе раскрытый парашют
Знайшла на промі
Veronika_100k• 01 февраля 2023
У меня это позорище месяц висело, я не видела 🙈

Оплата 100% на карту або накладене плаття з попередньою платою.  Враховуйте, будь ласка, комісію банку!
Відсилання Нової пошти й Укріплятої. Укрісла тільки за повною передоплатою!
julia-678c• 01 февраля 2023
Ответ дляVeronika_100k

😂🤣🤣