Ухахайкина• 01 февраля 2023

Дівчата, холодильник не запускається

Після включення світла нп запустився хооодилтнпк, це вже вдруге таке, місяці півтора таке було. Я з розетки декілька разів вийняла його і назад, тоді запустився, а зараз ніби намагається запуститися, здається вдалося, але він почав працювати дуже тихо, шуршить як духова шафа. Не можу зрозуміти, він тепер так працює, чи намагається з останніх сил
Мальчижка• 01 февраля 2023
Можливо не вистачає напруги. В мене також було таке, хвилювалась, але потім вмикався.
задумчивая мордочка• 01 февраля 2023
Напряжения не хватает. У нас так было пару раз.
english book• 01 февраля 2023
Холодильник не може запускатися кожного разу.Там реле часу стоїть.
Броніки для Моніки• 01 февраля 2023
По шукайте в интернете, как запустить его феном, там есть объяснение почему он не включается.
Голубая устрица• 01 февраля 2023
вам нужно его полностью разморозить, с помощью фена, через сутки весь вытереть и запустить заново
Госпожа Белладонна• 01 февраля 2023
я нижче тему про посудомийку створила,що глюкнула через виключення світла.
думаю багато техніки постраждає, на жаль.
автор Ухахайкина • 01 февраля 2023
Ответ дляenglish book
Ну як це не може запускатись? 4 години не запускався, достатньо відпочив, вам не здається? Завжди запускажться, коли дають світло, я навіть вночі просинаюсь
автор Ухахайкина • 01 февраля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
😥😥😥
В мене пралка глючить після включення, якщо не встигла допрацювати
Осторожная• 01 февраля 2023
може бути таке, що вже не включиться. в нас так в лютому було
Соседушка• 01 февраля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
В мене скриня морозильна не запустилась, по три рази в сутки вимикають.
english book• 01 февраля 2023
Ответ дляУхахайкина
Я не це мала на увазі.
Спочатку хотіла написати про напругу, потім дивлюся, вже написали.
Не включається, мала на увазі що якщо ви будете ’з розетки декілька разів вийняла його і назад’, то він працювати не буде. У всякому разі у мене у двох холодильників так. Там є певна затримка в часі.
Перевірте спочатку напругу в мережі.
Oliva-9c20• 22 февраля 2023
Зараз нажаль багато в кого такі проблемо. У нас теж був зламався (спочатку сильно гудів, а потім взагалі перестав запускатись) довелось викликати майстра - щось там перегоріло, я в цьому не розбираюсь. І вам раджу звернутись до майстра і не мучиись самостійно.
Замовляла майтра тут https://morozok.com.ua/remont, вийшло 850 грн.