Весотехник• 01 февраля 2023
Дніпро, спальні райони, як з інтернетом при відсутності е/е?
Привіт, дівчата,
Хто з Дніпра, спальних районів, багатоповерхівок, як ви вирішили той момент з відсутністю інтернету під час відключень е/е?
В нас Тріолан провайдер. То ж нема світла = нема нету. (Правий берег)
Як ловить мобільний - то пів біди. А як не ловить, а працювати треба - то проблема хана.
Скажіть може якийсь вихід є/ якийсь провайдер?
Окрім звісно Старлінку)) Почекаємо ще "акції" на нього))