Недавно бачила пост. Але тепер не можу знайти. Пропонували українські фільми і серіали. Щось для розгрузки голови. Щоб трохи відволіктися. Порадьте, будь ласка.
Люблю порядок• 02 февраля 2023
І будуть люди - це надзвичайно сильний серіал. Але точно не для розгрузки голови. Коли я його дивилась, відчувала просто фізичну біль в грудях...
І Кайдаша і Каву переглядала по кілька разів. Дійсно розрядка. Щось такого типу хочеться ще. Важких, психологічних, історичних зараз не хочеться.
Скомуниздила• 02 февраля 2023
Мені радили подивитись фільм «я працюю на цвинтарі»
от збираюсь качати)
Ответ дляСкомуниздила
от збираюсь качати)
ну назва просто таки відволікаюча від проблем. Але може якась чорна комедія. Я такого не люблю.
Скомуниздила• 02 февраля 2023
Ответ дляhalla-d95e
Ну ви враховуйте те,що українського кіно катастрофічно мало,на жаль
І те вам не підходить,і те не те..то так і не лишається нічого
Дивіться Голлівуд,там є де розгулятись
Може комусь попадала попередня тема чи хто підкаже як знайти. Там багато пропонували. Буквально може тиждень назад. В мене не виходить.
Ответ дляСкомуниздила
Дивіться Голлівуд,там є де розгулятись
Не ображайтеся. Просто шукаю легеньке щось і не можу знайти того поста де пропонували.
Ответ дляНакладная
Напевно цей. Дякую. Попробую щось підібрати.
Всім дякую за відповідь. Але якщо пригадаєте щось розважальне, то з радістю перегляну.
Скомуниздила• 02 февраля 2023
Ответ дляhalla-d95e
Та які образи)
я з радістю почитаю інші пропозиції,можливо шось обійшло мене стороною
Ответ длядолой_лама
Легкий фильм Дівчата
Старий? Чи є щось нове з такою назвою?
Накладная• 02 февраля 2023
Ответ дляhalla-d95e
«Дівчина з персиками» раджу