Застряла• 03 февраля 2023

Хтось продавав/купував квартири після 24 лютого?

Чи влаштувала вас ціна договору? Якщо продавали, то чи довго? Яке місто?
Цветик-семицветик• 03 февраля 2023
Купили.
Залишили меблі і техніку.
Зараз думаю поспішили, можливо трішки пізніше і двушку можна було б взяти

автор Застряла • 03 февраля 2023
Ответ дляЦветик-семицветик
Купили.
Залишили меблі і техніку.
Яке місто? Якщо не секрет то яка площа та ціна?
Цветик-семицветик• 03 февраля 2023
Ответ дляЗастряла
36кв, 33т з оформленням
Передмістя Києва
автор Застряла • 03 февраля 2023
Ответ дляЦветик-семицветик
36кв, 33т з оформленням
Передмістя Києва
Дорого...
Цветик-семицветик• 03 февраля 2023
Ответ дляЗастряла
Дорого...

За таку і навіть більшу ціну тоді продавали убиті і під ремонт
Галябалована• 03 февраля 2023
Родичі продавали і купували.
Продали 4к (Київ) за 80 тис (до війни виставляли за 120 тис)
Купили на ці гроші - 2к (Київ, той же район) + 1к (передмістя Києва)
Петриківна• 03 февраля 2023
Ответ дляЦветик-семицветик
36кв, 33т з оформленням
Передмістя Києва
Мы 23 февраля купили за 53 тыс в Киевской области, 45 метров. Сейчас бы за эти деньги можно было и в Киеве купить ((
halla-d95e• 03 февраля 2023
Тернопіль. Малосімейка з ремонтом і усім наповненням 20 тис. Багааато.
автор Застряла • 03 февраля 2023
Ответ дляhalla-d95e
Та це халява...Яка квадратура?

halla-d95e• 03 февраля 2023
Ответ дляЗастряла
Та це халява...Яка квадратура?
не зовсім. До війни було дешевше і набагато. Там малесенький метраж. 24 м.
автор Застряла • 03 февраля 2023
Ответ дляhalla-d95e
Ааа, ну якщо так мало квадратів то справді дорого. Для мене малосімейка то близько 40
руки_Крюги• 06 февраля 2023
Сейчас ищу для мамы квартиру в Днепре.И цены космос. За последние полгода ценник вырос на 5000-7000 и совсем не оправдано. Вариантов очень мало.