Замыленная• 03 февраля 2023

Ендопротезування колінного суглоба і мобілізація чоловіка

Є двобічний гонартроз обох колінних суглобів 2 та 3 ступеня. Те коліно де 3 ст малорухливе, болить, при навантаженні майже знерухомлює його. Показано ендопротезування. Треба 8 тис долларів на обидва. Збираємо вже рік. Чоловік проходив службу 20 років тому. Сьогодні отримав повістку. Зрозуміло, що буде « здоровий» і придатний. Але все ж, як діяти? Чи враховують вони заключення лікарів?
Шкура Шуры• 03 февраля 2023
Можно пойти по мобилизации, а когда прихватит колено лечиться за счёт государства

Летала_НаМетле• 03 февраля 2023
Нужна консультация адвоката. Берегите себя!
НеГолосую• 03 февраля 2023
Автор, показання для ендопротезу 4 ступінь. 2ступінь можна ще довго підтримувати в нормальному стані. А з 3им ступенем больовий синдром дуже відчутний, дуже співчуваю Вашому чоловікові. Я пройшла вже всі стадії гонартрозу, ходити вже зовсім не можу. Але з моменту постановки діагнозу 3я і до 4ої стадії пройшло 6 років. Скоріш за все йому сказали що ендопротезування неминуче в подальшому, але не зараз. А щодо мобілізації, то скоріш за все його можуть мобілізувати не для активних бойових дій, а для роботи у забезпеченні. Це називається мобілізація обмеженно придатних.
автор Замыленная • 03 февраля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Дякую.
автор Замыленная • 03 февраля 2023
Ответ дляНеГолосую
Був у двох ортопедів , по місцю та в інституті ортопедії, обидва сказали оперувати
NataHromadska0808• 03 февраля 2023
А він не ставав на чергу від держави? Чи зараз немає? Мамі так робили. Ми тільки вартість ліків оплатили і вартість операції. А сам протез за рахунок держави