Швабристка• 03 февраля 2023
Хто вагітний, і буде хлопчик
Як плануєте назвати?)
Давайте поговоримо
Мавка• 03 февраля 2023
ВагітнИЙ. Как-то странненько звучит. Хотя, сейчас все возможно.
Пысы: мальчика бы назвала Александр
Швабристка
• 03 февраля 2023
Ответ дляЛастоноша
Я вагітна. Хлопчиком. Буде імя Ільяс.
У вас мусульманська сім’я?
Рассказница• 03 февраля 2023
Ответ дляНезламна
Только Степан! В честь Степана Андрийовича! Я серьезно. Время такое.
Имя красивое и без такого времени))
Моему Степану 14 лет 🙂
ПироженкА• 03 февраля 2023
Коли я зустрічалась з хлопцем, ще в універі, він мені сказав, що в нас буде хлопчик і будуть звать його Захар. Я тоді ще подумала, ну, хай в тебе і буде хлопчик, з дивним ім´ям, що за розмови... і от в нас Захару 12 років вже 😂
Меряю линейкой• 03 февраля 2023
Артур или грегор, ещё не знаем. Нам надо, чтоб и на укр и на немецком писалось/звучало одинаково. Первый Герман у нас, самое красивое имя для меня, а теперь второе надо искать 😄
західний_діалект• 03 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Подобається Святослав. Але ж так говорити ніхто не буде.
Свят, Святик...
Скорочується.
Швабристка
• 03 февраля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Гордій якщо на букву Г) чула таке
Ластоноша• 03 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
У вас мусульманська сім’я?
Так. Ілля по нашому)
І є в мене Арсен і Самір
Меряю линейкой• 03 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Гордій якщо на букву Г) чула таке
Мне пофиг, я не верю во все это 😉 лишь бы нравилось родителям.
Швабристка
• 03 февраля 2023
Ответ дляЛастоноша
Так. Ілля по нашому)
І є в мене Арсен і Самір
Я колись передивилася фільмів і мені імя Мустафа сподобалось)
alinka0908• 03 февраля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Адам, Віктор, Денис, Максим))) я теж вибирала, щоб звучало на 2 мовах одинаково
Сколько_мне_лет?• 03 февраля 2023
Мне Дмитрий нравится, а муж против, ему Владислав нравится, а я не представляю с таким именем своего ребенка ((( категорически не хочу...скоро рожать а имя ещё под вопросом
alinka0908• 03 февраля 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Народите, подивитеся на дитину і зрозумієте хто він. Я сина народила і зрозуміла ім’я, а дочку - думала по одному, але коли глянула на неї - відразу прийшло ім’я. Вважаю, що імена в обох дуже вдалі і підходять їм.
Сколько_мне_лет?• 03 февраля 2023
Ответ дляalinka0908
Эх, если бы так и было, думаю что муж не согласится на другое имя, он уже настроился на Владислава((
Швабристка
• 03 февраля 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ще домовитеся)
У нас історія така були впевнені що буде дівчинка , по всім прогнозах віщунів, бабок, оновлення крові навіть день зачаття обговорювалося. І буде другий хлопець. Імена не подобаються взагалі. Ну і що робити )
alinka0908• 03 февраля 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ми чекали 9 міс Естер, а подивилася на неї і смішно стало, яка Естер
Скомуниздила• 03 февраля 2023
Ответ дляМавка
Пысы: мальчика бы назвала Александр
Я назвала трохи більше року тому сина Олександром, то мені подружки фукали. Сказали, що не модно
Швабристка
• 03 февраля 2023
Ответ дляalinka0908
Естер хатун?) як у фільмі?