Швабристка• 03 февраля 2023

Хто вагітний, і буде хлопчик

Як плануєте назвати?)
Давайте поговоримо
alinka0908• 03 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Естер хатун?) як у фільмі?
Ага) смішно самій з себе. Дитина така Україночка виражена. Але вагітні гормони бушували
автор Швабристка • 03 февраля 2023
Ответ дляalinka0908
Не знаю чи смішно) але я хотіла назвати дівчинку Арнела. І все. Ще до вагітності. Сказав чоловік буде вже внучка у нас.
Пез Году Неделя• 03 февраля 2023
У мене доньки. Якби був син, то назвала би Дмитро, Михайло або Олександр)
Русалка на ветвях• 03 февраля 2023
У меня третий будет) простые имена не люблю!
Бабульция• 03 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Подобається Святослав. Але ж так говорити ніхто не буде.
Моя подруга мріяла назвати так сина, а потім щось передумала, назвала Ілля, незручно вимовляти. А Святослав буде Свят або Слава.
ДинамоКит• 03 февраля 2023
’ Вася’ коли почула, аж на 180 розвернулася знайти цього батька
ВЫВсеВрете• 03 февраля 2023
Костянтин
Микита
Михайло
Семен

Выбирайте автор. С огромным количеством заполнения документов. На англ. в том числе. Самое удобное оказалось Семен.
Но это имя лучше не гуглить целиком :)) (тоже я узнала потом уже :))

Если еще соберусь рожать - буду выбирать короткое и без всяких Ы И Х :))
Бо я так и не запомнила как имена детей пишутся в их загранпаспортах :)
ВЫВсеВрете• 03 февраля 2023
Ответ дляБабульция
Тут как-то тема была. Гнобили свекровей, которые назвали своих сыновей Илья (ну то есть мужей советчиц). Типа отчество ужасное :))

У моих детей тоже такое отчество «ужасное». Но Илюшу своего люблю. И имя не важно было :))
РозаФиалковна• 04 февраля 2023
Точно знаю, что никто не может быть беременным, только беременной
Томатико• 04 февраля 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Эх, если бы так и было, думаю что муж не согласится на другое имя, он уже настроился на Владислава((
Ну так пусть муж и рожает себе Владислава, раз настроился уже)
slava2009• 04 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Хот сказав?у нас Святослав і ніяк інакше
Украиночка• 04 февраля 2023
Довго підбирала до по батькові. Ярослав сподобалося. Чоловік хоче Остапом або Орестом. Обрали Остап, хоча поки не сприймаю повністю.
Будуть Остап і Соломія
Цвиринь• 04 февраля 2023
У меня Миша, Майк. Если бы был второй, был бы Коля, Ник.
Бабульция• 04 февраля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете

Сина моєї подруги насправді назвала її мати, там окрема історія) якщо чесно я не розумію як можна дозволити комусь обирати ім´я для своєї дитини.
Ластоноша• 04 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Я колись передивилася фільмів і мені імя Мустафа сподобалось)
Тоді назвіть так
Сама не знаю• 04 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Подруга і всі оточуючі звуть Святіком ) такий чудовий хлопчик!
All.in.a• 04 февраля 2023
Буде Андрій Андрійович😁