Патриотка• 03 февраля 2023

Якщо чоловік хоче купити тільки собі?

Машину наприклад дорогу, але в кредит , бо не витягує і на сімью грошей не дає, мушу на себе і дитину сама заробляти. Звісно і ми будемо їздити на тій машині. Чи це нормально?
Ромашка_Бегемотовна• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Він і хоче розвестисть , бо не хоче на сімью тратитись більше
То подавайте на аліменти, що значить гроші не дає? В нього діти

Научительница• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
А крім того що хоче нове авто, Вам дає гроші на потреби? Комуналка, одяг, ліки , продукти?
Частково,у мене зп мала,каже я назбираю,а я відповіла,що збирати будеш на окремій території,на аліменти я хочу подати також
Ковбой Хагис• 03 февраля 2023
Нет. В моей семье такое не позволительно. И последнее слово за мной
Не против• 03 февраля 2023
хорошо, что темку создали. ну по идее вы должны обговорить это, я бы так не захотела.
Рыжик-пыжик• 03 февраля 2023
Автор без обид, но от куда берутся такие как Вы?
So_so• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Він мовчить вещас , незнаю
Я его понимаю. Я просто представляю, что Вы с ним общаетесь на том же уровне, что и тут. Молчать мудрый вариант.
автор Патриотка • 03 февраля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
На детей деньги дает?
За пів року дав 50$
Научительница• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
За пів року дав 50$
Бугага канешна
автор Патриотка • 03 февраля 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Автор. Где он будет брать кредит? В Украине ?
Та в россрочку типу, я так написала , тобто не відразу за всю суму

долой_лама• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
У нас так само, на машину вимагає гроші порівну на бензин і стоянку ( бо інколи нас з дитиною підвозить)
Зараз собі почав окремо продукти купляти.
Чучело сосны• 03 февраля 2023
1. Почему вы не рядом с мужем? Все мужики, которые были на заработках до войны, забрали семьи к себе. Ваш муж год назад вас уже не любил - вы остались в Украине, несмотря на угрозу жизни ЕГО ребенка.
2. Нафига ему сейчас машина? Где он на ней будет ездить? В ЕС? А к кому и с кем?
3. Автор, уже не важно, что вы думаете по этому поводу - он имел ввиду и вас, и ваше мнение…
Научительница• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
На себе хоче оформити?
alinka0908• 03 февраля 2023
Ответ длядолой_лама
ви серйозно? А що вас об’єднує? Інтим?
Ромашка_Бегемотовна• 03 февраля 2023
Ответ дляalinka0908
її це вдпштовує?
Зараз вони вже розлучились, ту автівку продали, купили іншу, після розлучення вона лишилась у чоловіка. А так її все влаштовувало. А в шоці була.
автор Патриотка • 03 февраля 2023
Ответ дляНаучительница
Кошмар(. А скильки Вам років?
alinka0908• 03 февраля 2023
Ответ дляЧучело сосны
В праві, якщо не разом, значить йому і не треба
Балаболка• 03 февраля 2023
як на сім’ю не дає?тоді яка то сім’я, так все окремо.
Ми збираємо на машину, буде їздити чоловік, я хочу щоб мене возили, а не я.
Але чоловік прийшов всі гроші віддав, віддала йому на дорогу/обіди. Решта грошей на продукти/гульки/комуналка і щось відкласти. Останнім часом майже нічого не відкладаєм, бо обидвоє ходимо до стоматолога. Я заробляю на себе і покупки в квартиру, моя з/п то мої трати, чоловік жодного разу не спитався де я поділа і що купила
Научительница• 03 февраля 2023
Ответ длядолой_лама
От я вважаю,що в таких випадках потрібно бігти,ну що це за родина,що кожен по кутках має щось ховати,як криса якась?
Помилуйте мадам• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Він на заробітках, хоче собі машину дорогу
А кредит будет он оплачивать со своих?
И есть ли у вас права?

Научительница• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Кошмар(. А скильки Вам років?
автор Патриотка • 03 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Нормально я спілкуюсь. В мене рот взагалі не закривається. Особливо на роботі, я дуже балаклива і весела. На роботі мене всі люблять. Я просто втомилась тягнути і думати де гроші взяти
автор Патриотка • 03 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Ну да , він бідний , нещасний , аякжеш
автор Патриотка • 03 февраля 2023
Ответ длядолой_лама
Що плануєте робити далі? Чи можна так жити?
alinka0908• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Чому ви не живете разом?
автор Патриотка • 03 февраля 2023
Ответ дляЧучело сосны
У нього мала зарплата для ЕС, і мені щоб там з ним жити треба теж працювати, то робота важка фізична , я пробувала , не потягнула
Шиворот Навыворот• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Не дає, тобто взагалі не дає
ну так на алименты подайте, шо вы тупите то
автор Патриотка • 03 февраля 2023
Ответ дляНаучительница
На себе хоче оформити?
Ну так , тож собі подарунок
Шиворот Навыворот• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
ну так и разводитесь, в чем проблема то
alinka0908• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
А як це, він терпить без жінки? Яка країна? Модна ж переїхати, зараз взагалі всі з Європи в Канаду поїхали.
Кукарикуууууу• 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Ну так , тож собі подарунок
И Что Вы планируете делать?