kucheryavaya15• 03 февраля 2023

Кто за справедливость, давайте подпишем петицию

Надати можливість демобілізуватися, за власним бажанням, мобілізованим військовослужбовцям після року служби

https://petition.president.gov.ua/petition/173494
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
А їм пофігу. Аби не їхні
А такі як ви хочете аби всім було як вам, чи що? Я вже писала, напряг у нас не з людьми. Що міліон, зо 2 млн ще призвать, і навіть лишить на місцях той міліон що є, - поки не буде зброї, вла не буде, так же? От я так розмірковую. Того і не хочу, щоб «аби мій» там опинився, бо просто не бачу сенсу, а не того, що він чимсь там «кращий», як тут люблять називать. Це, звичайно, нечесно. Я не сперечаюсь у цьому. Лише намагаюся хід міркувань показать. Я взагалі не розділяю того, що людина, цивільна звичацна людина, не може звільнитися коли схоче, а тим більше через рік служби. Скільки ж у них той борг перед державою, що йгого роками віддавати?! А золота молодьож, депутати з отприсками і у вус не дують, деякі навіть катаються на курорти, набивають кишені. І ім фіолетово на Україну. Хоча вони її , вибачте, «імєют» пока рило не трісне і навіть довше. А наші «подъюбочніки» що, їм більше всіх треба? А вашому більше всіх треба. Я розумію ваші емоції з цього приводу. Але розділити їх я б не хотіла, і ви самі це розумієте. І у вас своя правда, і у мене. Оби дві позиції я вважаю вірні. І таке буває.
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ви не так зрозуміли. Просто - не буде такого. Перед річницею війни, перед вроді як наступом - неможливо ані відпустить іх, ані замінить. Навіть якщо є в резерві плюс мінус навчені там чомусь бойовому, проте вони не бачили ж в реалі нічогісінько, хіба це еквівалент тим, про кого йде мова? Ні. То дійсно, не буде вона розглянута
Так прошлогодние февральские тоже ничего боевого не видели. Учились на ходу во время наступу. Или они какие-то супер-герои в титановых латах? Так! Супер-герои! Но учились всему на ходу.
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну типу зараз же інакше - зараз «бойові» уже є
автор kucheryavaya15 • 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Так зброю ж дають , вже ж оголосили : і танки , і ракети на 150км
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ага.опытные
А ничего что эти опытные в прошлом году были просто менеджерами.водителями.программистами.а некоторые никогда в армии не служили.
А теперь соотечественники голосят-сидите там и не вылазьте потому что наши ж не опытные.кто ж нас защитит.
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляkucheryavaya15
Ну а чого саме солдати кажуть що все одно не те, не в тій к-сті тоді, і на аоли доречі дають - на 2024? Бо я якось болію сплю постійно, що чуть про терміни

Я вам відповіла? Я хотіла там другій співбесідниці
автор kucheryavaya15 • 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Так і нові можуть бойовими стати, питання часу
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
А їм пофігу. Аби не їхні
«?» не дописала там про «а вашому більше всіх треба»+?
автор kucheryavaya15 • 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa

Та може і не мені ) А я вам відповіла)
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляkucheryavaya15
Можуть, но не коли наступ на носу вроді як

А нових і ловлять, і готують, але ж не зараз таку петицію все одно пробувать провести..чи вже кажуть що наствп всьо?
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ага.опытные
Я не говорю, что это справедливо
Просто не вам (тем, чьи служат) решать за всех
Плюс петиция такая скйчас точно имеет немного шансов из-за наступления которое нам прогнозируют
автор kucheryavaya15 • 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa

Ну так щоб прямо ловлять то ні )
Але ж петицію створили ще 15 грудня і на підпис ще є 39 днів, може за цей час щось зміниться. Ніхто ж точно не знає в якому вигляді буде той наступ
автор kucheryavaya15 • 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Я не говорю, что это справедливо
Что значит решать за всех?
Это же долг каждого вообще то защищать свою страну, в Конституции все написано , статья 65
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляkucheryavaya15
Збої є багато. Це не правда , що нічого немає і треба лопатами воювати
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляkucheryavaya15
Что значит решать за всех?
Не знаю я , какой там вымешленный долг, глядя на наших вы поняли кого
А кого Конституция именует военнообязанним? Всех М от 18 до 65, которые здоровы?
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Ну дай бог
Бо через день то ура, то жопа
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Я не говорю, что это справедливо
За всех это за кого? Что решать?
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Я не говорю, что это справедливо
А кому вирішувати? Ви , ті у кого нк служать, будете вирішувати скільки нашим ще служити і чи модна їх за бажанням додому відпустити?
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляkucheryavaya15
Что значит решать за всех?
В Конституції ж багато чого написано) якщо Ви розумієте про що я
А читають її якось однобоко, як вигідно владі .
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
То есть пока чужие от бурятов спасали .то было норм)))) даже донатили типа ...ура.слава
А как другим замячило.так ничо не знаем про долг))))))
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
За всех это за кого? Что решать?
Решать что все остальньіе, кто отсиживается, чтоб они укрепляли сильі ВСУ
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ну дай бог
Бо через день то ура, то жопа
Жопа в іншому - у ворога значно більша кількість воює
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Хіба це ми петиції створюємо? І хіба ми вирішили, йти чи не йти тим, хто зараз служить
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Певно вирішувати в міноборони, в генштабі. Явно не нам
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
А вы собираетесь решать.что военным теперь сидеть в окопах до когда .чтобы ваших не прихватили?
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Так вирішили, мобілізують. Всі ж ховаютють, в квартирах сидять не виходячи, діагнози собі малюють, обурюються
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну чого ці петиції спрямовані на звичайних чоловіків? От чого? Чого немає про олігархів і депутитів с отприсками? Про різних балаболів типу осетровича. От чого? Просто щоб всі постраждали рівномірно типу? Чось всі питання тільки до под‘юбочників і багатодітних, і тих хто встиг виїхать (знов таки звичайних чоловіків) .прошу відповісти
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Та де ж? Ну оно нижче тема про мілліон. Ворога уже понад мілліон?
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Де?де я таке рішаю. Я що, пишу петицію хай сидять там до ішачої паски? Я лише пишу, що мало шансів у тої петиції напередодні вроді як наступу