kucheryavaya15• 03 февраля 2023

Кто за справедливость, давайте подпишем петицию

Надати можливість демобілізуватися, за власним бажанням, мобілізованим військовослужбовцям після року служби

https://petition.president.gov.ua/petition/173494
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Та де ж? Ну оно нижче тема про мілліон. Ворога уже понад мілліон?
Цифри я вам не скажу. Але в гарячих точках ворог переважає по кількості, це не секрет. Доведеться і нам додати, так вирішило Міноборони
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Так вирішили, мобілізують. Всі ж ховаютють, в квартирах сидять не виходячи, діагнози собі малюють, обурюються
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ну чого ці петиції спрямовані на звичайних чоловіків? От чого? Чого немає про олігархів і депутитів с отприсками? Про різних балаболів типу осетровича. От чого? Просто щоб всі постраждали рівномірно типу? Чось всі питання тільки до под‘юбочників і багатодітних, і тих хто встиг виїхать (знов таки звичайних чоловіків) .прошу відповісти
Кто запустил в массы эти заламывания рук ’пусть все страдают как вашииии’
Чо ж до сегодня молчали и не потребовали вернуть всех в казармы и сдаться? Потому что было страшно и нужно было время всем сбежать и финподушки подготовить?
Мерзость какая!
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ну то давайте всіх поховаєм і скалічимо, з таким підходом
От з чого ви взяли взагалі, що хтось (ну, більшість) саме ховається? Просто - не потрібні іх сили на даний момент. Не призивають, не кличуть, кличуть і кажуть сиди жди. Я взагалі не розумію що за сир бор тут. Хто ховається, бліна
Руда Сова• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Меня тут за такой пост забанили на неделю
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Да ні, тут кожна друга тема - караул, повістки роздають! Я свого з хати не випущу, а у мого плоскостопністт, чому його в військкомат викликають? А мій більше користі в тилу принесе , а я повістку порву і викину- ось це по дві теми на день виття
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
То хай додають, я ж нічого не кажу
Но це не спричинить, як я умаю, демобілізацію. Хіба це не очевидно
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Отслужившим год нужен отдых и замена на поле боя. Или вы хотите их окончательно добить ибо они ж уже опытные..
Вы осознаете что пишете?
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Мерзость какая!
Ми не тікали
Інше не знаю, хто там що запустив
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
То хай додають, я ж нічого не кажу
Комент нижче під вашим -відповідь на ваше питання
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
То хай додають, я ж нічого не кажу
Если Вы не имеете к теме отношения.то к чему пишете свои посты тут с нецелесообразностью петиции?)))
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
Що осетровича обідили?
Руда Сова• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Що осетровича обідили?
Тоже написала, что пусть олигархи с депутатами идут воевать, а не воруют, пока простые мужчины гибнут.
И представляете, бан прилетел в считанные минуты. Я в шоке была.
Может сейчас опять забанят
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ми не тікали
Інше не знаю, хто там що запустив
А к чему все ваши слова про всех поховаем? Давайте поховаем только тех кто уже там год? Донатить же только ваши способны .да?)))
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вы осознаете что пишете?
А ну покажіть пост мій такий
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А не можна так робить? Вибачте
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Так вони своїх підбпочників бережуть, а ми своїх воїнів, які рік на нулі без жодного вихідного. Логіка вам зрозуміла? Маємо право? Чи у когось треба дозволу запитати?
Руда Сова• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну вот уже везде агитируют в ряды добровольцев вступать, даже тут тема сегодня была, то скоро наберут мотивированных и желающих сменить тех, кто служит
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Не перекручуйте
Як незрозуміло, то перепитайте
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
’Я их туда не посылала’
Еще раз задаю вопрос .почему все жены и подьюбочники не сдались в феврале 22 и не призвали всех вернуться домой и сдаться бурятам?
Удобно было.когда прошлофевральские всем дали время бежать.готовиться.отойти от шока.кушать.пить .не быть изнасилованными ?
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Так чого, вибачте, ваші чоловіки пішли? Чи вони думали строки якісь є - рік, місяць, пів-року?
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Право маєте, звичайно. Я лише кажу , що не дкже багато шансів саме зараз, щоб така петиція пройшла, і далі писала чому. Поки не почали перекручувать, що я прагну вже поховати тих, хто служить рік
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Пошли потому что напали на страну.на людей. Вы строите из себя кого тут?
Руда Сова• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Ну кто то своих бережет, кому то не нужен герой, а нужен просто живой муж.
Я подпишу эту петицию, я за то,чтобы каждый был свободен в своем выборе, и мобилизованные тоже такие же люди с такими же правами.
Но я сделаю все возможное и невозможное, чтобы мои близкие не оказались в рядах мобилизованных.
И я не боюсь и не стесняюсь это сказать.
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Чого пішли? Щоб ви в канаві з зв’язаними руками в простреленою головою не лежали
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
Спасибо за Вашу честную позицию. Хоть без лицемерия и напускного скудоумия .
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
До чого тут ваші коментарі має шанс петиція чи ні? Ви експерт з цього питання? Залежний? Зеленський? Вас хтось питає, які шанси у петиції? Хочете - підпишіть . Не хочете -проходьте мимо
Teonaa• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
’Я их туда не посылала’
Тобто через це така петиція? Чи що?
Рятували нас хлопці, що зброю тільки по тєліку бачили?