Надати можливість демобілізуватися, за власним бажанням, мобілізованим військовослужбовцям після року служби
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Та де ж? Ну оно нижче тема про мілліон. Ворога уже понад мілліон?
Цифри я вам не скажу. Але в гарячих точках ворог переважає по кількості, це не секрет. Доведеться і нам додати, так вирішило Міноборони
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ну чого ці петиції спрямовані на звичайних чоловіків? От чого? Чого немає про олігархів і депутитів с отприсками? Про різних балаболів типу осетровича. От чого? Просто щоб всі постраждали рівномірно типу? Чось всі питання тільки до под‘юбочників і багатодітних, і тих хто встиг виїхать (знов таки звичайних чоловіків) .прошу відповісти
Кто запустил в массы эти заламывания рук ’пусть все страдают как вашииии’
Чо ж до сегодня молчали и не потребовали вернуть всех в казармы и сдаться? Потому что было страшно и нужно было время всем сбежать и финподушки подготовить?
Мерзость какая!
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ну то давайте всіх поховаєм і скалічимо, з таким підходом
От з чого ви взяли взагалі, що хтось (ну, більшість) саме ховається? Просто - не потрібні іх сили на даний момент. Не призивають, не кличуть, кличуть і кажуть сиди жди. Я взагалі не розумію що за сир бор тут. Хто ховається, бліна
Ответ дляTeonaa
Меня тут за такой пост забанили на неделю
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Да ні, тут кожна друга тема - караул, повістки роздають! Я свого з хати не випущу, а у мого плоскостопністт, чому його в військкомат викликають? А мій більше користі в тилу принесе , а я повістку порву і викину- ось це по дві теми на день виття
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Отслужившим год нужен отдых и замена на поле боя. Или вы хотите их окончательно добить ибо они ж уже опытные..
Вы осознаете что пишете?
Ответ дляИрина-bbd0
Мерзость какая!
Ми не тікали
Інше не знаю, хто там що запустив
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
То хай додають, я ж нічого не кажу
Но це не спричинить, як я умаю, демобілізацію. Хіба це не очевидно
Комент нижче під вашим -відповідь на ваше питання
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
То хай додають, я ж нічого не кажу
Если Вы не имеете к теме отношения.то к чему пишете свои посты тут с нецелесообразностью петиции?)))
Ответ дляолена олена
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ми не тікали
Інше не знаю, хто там що запустив
А к чему все ваши слова про всех поховаем? Давайте поховаем только тех кто уже там год? Донатить же только ваши способны .да?)))
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Так вони своїх підбпочників бережуть, а ми своїх воїнів, які рік на нулі без жодного вихідного. Логіка вам зрозуміла? Маємо право? Чи у когось треба дозволу запитати?
Ответ дляИрина-bbd0
Ну вот уже везде агитируют в ряды добровольцев вступать, даже тут тема сегодня была, то скоро наберут мотивированных и желающих сменить тех, кто служит
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
’Я их туда не посылала’
Еще раз задаю вопрос .почему все жены и подьюбочники не сдались в феврале 22 и не призвали всех вернуться домой и сдаться бурятам?
Удобно было.когда прошлофевральские всем дали время бежать.готовиться.отойти от шока.кушать.пить .не быть изнасилованными ?
Ответ дляолена олена
Так чого, вибачте, ваші чоловіки пішли? Чи вони думали строки якісь є - рік, місяць, пів-року?
Ответ дляолена олена
Право маєте, звичайно. Я лише кажу , що не дкже багато шансів саме зараз, щоб така петиція пройшла, і далі писала чому. Поки не почали перекручувать, що я прагну вже поховати тих, хто служить рік
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Пошли потому что напали на страну.на людей. Вы строите из себя кого тут?
Ответ дляолена олена
Ну кто то своих бережет, кому то не нужен герой, а нужен просто живой муж.
Я подпишу эту петицию, я за то,чтобы каждый был свободен в своем выборе, и мобилизованные тоже такие же люди с такими же правами.
Но я сделаю все возможное и невозможное, чтобы мои близкие не оказались в рядах мобилизованных.
И я не боюсь и не стесняюсь это сказать.
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Чого пішли? Щоб ви в канаві з зв’язаними руками в простреленою головою не лежали
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
Спасибо за Вашу честную позицию. Хоть без лицемерия и напускного скудоумия .
олена олена• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
До чого тут ваші коментарі має шанс петиція чи ні? Ви експерт з цього питання? Залежний? Зеленський? Вас хтось питає, які шанси у петиції? Хочете - підпишіть . Не хочете -проходьте мимо
Ответ дляИрина-bbd0
’Я их туда не посылала’
Тобто через це така петиція? Чи що?
Рятували нас хлопці, що зброю тільки по тєліку бачили?