Надати можливість демобілізуватися, за власним бажанням, мобілізованим військовослужбовцям після року служби
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
Ну не достойны и не достойны, не защищайте.
Я в отличии от вас не гоню всех на фронт
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Типу иногда лучше жевать.чем говорить.
Силы вернулись?))))
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
Ну что же мне делать? Уезжать пока не собираюсь,а дальше будет видно
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
Ну я же подписала петицию. Надеюсь,ваш муж скоро вернётся и не будет МЕНЯ защищать
Так я не о муже. Я про всех воюющих.
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
Пусть все вернутся и никто не защищает МЕНЯ
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
Я изначально никого на фронт не отправляла,в отличии от вас
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 04 февраля 2023
Ответ дляРуда Сова
Вы неделю тому зарегистрировались,чтобы тут оскорблениями плеваться?
Почитайте свои ’перлы’, мне стыдно за вас просто
А мне стыдно за Вас!
Стыдно перед погибшими .инвалидами.воюющими и их семьями!
NataHromadska0808• 04 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Деяким коментаторам так хочеться побажати ’ теплої’ зустрічі з цими братьями. Щоб ті братья показали всю їх любов. Можливо тоді якось зрозуміліше стане, що якщо нічого путьного сказати, то краще повз пройти.
Хоча.... можливо їм подобається така братьня любов
. А ми дарма переживаємо
Mira29-c3c3• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Так того і коментують , в минвлих даже темах, що ні, не буде так, бо перша строка - можливість демобілізувати
Якщо ви так на мене накинулись, окей - як ви уявляєте потенціал нашої армії, якщо взять зараз, і демобілізувать бойовиків і поставить під‘юбочників? Уже не шкода нікого? Хай в канаві лежатимуть, хай згвалтованими стають? Ну що за подвійні стандарти
Бойовиків? Це ви так назвали воінів ЗСУ?
Strelka_007• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ваш чоловік там? Його як туди затягли? В минвлій темі ж пишуть, що як не схочуть йти, знайдуть таку можливіть, хіба ні?
Я слово подвійного призначення ´затягли´ бачу у вашому питанні. Це слово передбачає певну потрібну вам відповідь? Що він там за власним бажанням (доброволець) або не за власним (призваний з порушенням закону)?
Не перше і не друге. Не ховався, не військовий, обмежено-придатний в воєнний час (зір). Пішов по повістці в воєнкомат коли був з родиною ВПО в рідному селі. Був призваний на початку березня минулого року. Воює. Все.
Зустрічне питання: ваша задача в цій темі?
Ответ дляИрина-bbd0
А как опытные вояки опытными стали? Это ж не профи.учились в окопах. Устали. Другие тоже выучатся и станут опытными.а эти отдохнут
Нужно было их заранее набирать и обучать. Мне так кажется. А вот так внезапно вряд ли это будет правильно.
В данный момент у врага больше народу на линии фронта (( и они уже целенаправленно идут убивать. А не так как это было год назад, что многие рассчитывали на теплую встречу...
Ответ дляStrelka_007
Яка задача?
Те що жінки , чиї чоловіки на фронті, дуже наполегливо відправляють» туди усіх інших.
Strelka_007• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Яка задача?
То ви засмітили профільну тему двома сторінками своїх коментарів, щоб менше людей підписали цю петицію?
Раджу створити окрему гілку, ба навіть нову петицію, щоб діючі воїни доскону були в зоні БД, а решта рівніших перед законом чоловіків лишалися вдома з родинами. Майте мужність прямо висловлювати свою громадянську позицію. Бажано не в таких темах як ця.
Ответ дляStrelka_007
Я не впливаю тут ні на що, про що ви говорите!!
Strelka_007• 04 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Тоді зробіть ласку, прикрутіть ваш потік флуду, який ´розмиває´ фокус старт посту Автора.
Ця тема про збір підписів під петицією для тих кому воно болить.