Фрекен бок• 05 февраля 2023

Мені набридла сім´я

Ми з чоловіком разом 17 років. 3 дітей. Старшому 15, молодшому 7. У чоловіку розчарована, не кохаю, навіть не поважаю. Не скандалимо, просто дістав. Все не мені, безхребетне створіння. Але не вредне, тому тягнемо. Моя мрія - довести дітей до студентського віку і відпустити на всі 4 боки. Розлучитись. Він мені просто не потрібний як чоловік, як особистість. Продати пару квартир (поки вони існують :)), захїати далеко-далеко. В гори Криту, в село в Іспанії. І жити як хочу. Єдине що бентежить - у дітей не буде дому, куди повернутися. Що скажете?
AmazingLady• 05 февраля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Теперь кстати автор сама не в восторге от своих решений в жизни. Еще 10 лет потерпит, а там и здоровье уже не то будет и другие обстоятельства изменятся и снова будет страдать, что 10 лет назад не решилась изменить свою жизнь.
Нормальное у нее будет здоровье, чай, не пенсионерка, ее страдания не ваша печаль

ЗавЛабСнаб• 05 февраля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Зачем вы рожали троих детей о нелюбимого инертного мужчины? Чтобы потом ненавидеть его и мечтать когда же дети слезут с вашей шеи?.. Не понимаю таких родителей.
’затєм чтоби ви спрасілі’
Барышня кисельная!• 05 февраля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
А потом такие матери ещё упрекают своих детей тем, что жили с их отцом ради них!
это классика.
Когда отдаешь 10 лет своей жизни, то так или иначе ждешь расплаты/отдачи.
Мальчун-задирун• 05 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Затем рожают, что сначала он любимый. К чему эти вопросы дурацкие...или у вас гарантия пожизненная что не разлюбите..
Так вопрос не в любви, а в том, что изначально эти дети мешают автору жить свободно, без напряга и далеко от всех. Ну ладно одного, двух там по любви и молодости. А третьего зачем? 7 лет назад муж был с хребтом?
ЗавЛабСнаб• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
це теорія. Практика така - я з трьома дітьми, а він їх бачить раз на тиждень. А я навіть в магазин не могла сходити без дітей. Школа, садок -я, тренування - я, все знову я 6 діб поспіль. І ще робота. Я вже пробувала. Не можна ділити побут, не живучи разом.
Він дуже просив повернутися - ну я спробувала. Так, мені так легше. Дітям так теж більше подобається. Живемо.
почніть потроху, дітей на нього скидати, приготування, прибирання, сама морозитись...
Царевна_несушка• 05 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Думаю,це марно,декого життя не змінює
Їжак в панчохах• 05 февраля 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
это классика.
Ну как бы когда детей рожают, то рожают для себя, а не для них ))
Tammy21• 05 февраля 2023
Ви збираєтеся десять з гаком років плекати міфічну мрію та жити не своє життя. Навіщо?
Я тут Живу• 05 февраля 2023
Рожайте четвертого

ЗавЛабСнаб• 05 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
їй не діти ’мішають’, а те, що вона ’все сама’ з тими дітьми, маса батьків, із усмішкою відправляють дитину до мами постійно, роками, десятиріччями
Играюся• 05 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Мабуть фея була, тоді було шкода програти ту боротьбу , от і застовбила третім так би мовити, а зараз жалкує, що трималась за штанці))
автор Фрекен бок • 05 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
розлучайтесь зараз, чесно, я була така як ви, років 5 тому, тільки дітей двоє, все сама: ’і зароби і пренеси, і приготуй і прибери’, в 2020 захворіла молодша дитина ( тепер інвалідність) у 2021 - я, і виявилось: ’вирішуй все сама’, а чудо, яке жило 15 років за мій рахунок зі мною розлучається
та ми офіційно розлучені вже. Це питання часу. На сьогодні мені так зручніше - з ним. Як тільки стане більше мінусів, ніж плюсів, доріжка в мене протоптана і все документально оформлене.
Але питання не про розлучення.

А про то. що я хочу жити як хочу :) Дітей люблю, звісно не жалію, що вони є і щаслива.

Просто ніхто так не робить - продати все і круто помінять життя. Ось і поділилася з вами.. може є приклади? Хочу жити одна, ну не дивно???
автор Фрекен бок • 05 февраля 2023
Ответ дляИграюся
га -га -га
Барышня кисельная!• 05 февраля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
речь о другом, когда мать расплачивается своей жизнью типа ради детей, то еще не один раз она им об этом вспомнит.
В таких случаях дети чувствуют себя в долгу перед родителями, в худшем варианте - виноватыми.

Я за взрослую позицию - не ’ради детей’, а мне так удобней, мне сейчас так выгодней. Тогда это уже ради себя. И нет непомерного долга.
Чтооооооооооо?• 05 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А кто стакан воды в старости подаст?
Кулер.
ЗавЛабСнаб• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Але питання не про розлучення.

та ж фігня, дуже стомилась, мені ніхто ні разу ні дня не допоміг із дітьми, а вони як привязані до мене, старша має квартиру із усім, але дім це там де я чоловіка правда випхала ....в ЗСУ, тому рік прихожу в себе
автор Фрекен бок • 05 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
саме так і роблю! Він саме для того ще поруч зі мною
Чтооооооооооо?• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
це просто приклад. Щастя у мене всередині :) де я, там і воно буде. Я ще не обрала місце. Але це має бути щось спокійне і на природі. Не в тому питання
Я Вас підтримую.
lith_oops• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Я працюю віддалено якщо що. Потрібен лише інтернет і банкомат. Англійська вільна.
То може зараз починати якось рухатись в сторону мрії? І дітям дасте нормальне майбутнє....

AmazingLady• 05 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Ну так и что дальше? Пока не родишь не узнаешь. Вот так у нее получилось. Был ч хребтом. И?
автор Фрекен бок • 05 февраля 2023
Ответ дляTammy21
нііі, сім´я і діти - мій свідомий вибір. Це моє життя, яке я обрала у 25 років. Але після дорослішання я побачила за горизонтом ще одне - геть інше.
ЗавЛабСнаб• 05 февраля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
так не люблю тролів у темі... пишіть собі щось окреме, а то ваші однакові фрази набридли
Сумчатая кошка• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
пробувала, їм тато поруч краще
А муж знает какие претензии у вас к нему, почему не любите, почему уходите? Он что то делает что б в ваших глазах опять стать мужчиной или просто скулит как собака умоляя остаться
Чтооооооооооо?• 05 февраля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Теперь эти трое несчастных детей будут всю жизнь чувствовать, что мать ждет чтобы свалить от них, предварительно продав их квартиру.
Бубубу
Кондуктор автобуса• 05 февраля 2023
То треба була аж 3-х дітей народити, щоб зрозуміти який у вас чоловік ? Якось дивно. А яке відношення у дітей з батьком ?
Чтооооооооооо?• 05 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Леді, Ви емейзін💐
Дюймовочка• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
про ’Щастя у мене всередині’,це ви ж десь в інтернеті прочитали?
де ж воно,те щастя,що мрієте втікти від сім’ї?

а потім ще і обурюються коли чоловік на стільки щасливий,що аж тікає від такого сімейного щастя або спивається...
Tammy21• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Удачі вам та здійснення мрій)
Работать надо• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
а Вам скільки років? заміж виходили по любові?
автор Фрекен бок • 05 февраля 2023
Ответ дляСумчатая кошка
знає, але не розуміє. Нічого не робить. Ну як людина в 45 рочків не навчилася рішення приймати і багато іншого, то вже запізно. Просто липне і каже що я ж хороший