Фрекен бок• 05 февраля 2023
Мені набридла сім´я
Ми з чоловіком разом 17 років. 3 дітей. Старшому 15, молодшому 7. У чоловіку розчарована, не кохаю, навіть не поважаю. Не скандалимо, просто дістав. Все не мені, безхребетне створіння. Але не вредне, тому тягнемо. Моя мрія - довести дітей до студентського віку і відпустити на всі 4 боки. Розлучитись. Він мені просто не потрібний як чоловік, як особистість. Продати пару квартир (поки вони існують :)), захїати далеко-далеко. В гори Криту, в село в Іспанії. І жити як хочу. Єдине що бентежить - у дітей не буде дому, куди повернутися. Що скажете?
Ручки-Крючки• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
ну я ж і кажу про це. До 18 нема питань, тягну.
Зачем вы рожали троих детей о нелюбимого инертного мужчины? Чтобы потом ненавидеть его и мечтать когда же дети слезут с вашей шеи?.. Не понимаю таких родителей.
Мона_Лиса• 05 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Неправда. Не всі такі
Нет конечно. Знаю одну мадам , ей ни дети ни внуки наф не нужны. Живет одна и ей хорошо. Зачем столько детей рожать было, не понятно.
AmazingLady• 05 февраля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Затем рожают, что сначала он любимый. К чему эти вопросы дурацкие...или у вас гарантия пожизненная что не разлюбите..
Царевна_несушка• 05 февраля 2023
А скільки вам років?Ну,меньшому через 11 років буде 18,тоді й вперед за мрією,все ще може скластися як найкраще.Я то дуже давно розлучена,діти поїхали вчитися,4 міс відпочиваю можна сказати,краса.
соева-сысоева• 05 февраля 2023
Жалею, что родители не развелись. Так бы может счастливы были хоть часть жизни своей. И нам, детям, смотреть и слушать «нелюбовь» не пришлось бы.
Зашла на 5минут• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Я працюю віддалено якщо що. Потрібен лише інтернет і банкомат. Англійська вільна.
Кем работаете, напишите пожалуйста
Ручки-Крючки• 05 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
У меня нет гарантии, поэтому родила столько детей, скольких смогу содержать. Троих даже при суперуверенности не родила бы.
Молчалка• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Дітям він потрібний. І мені особисто з ним трохи легше, ніж без. Вже пробувала. Але це до пори, до часу, поки треба дітей в побуті обслуговувати. Коли дітям буде 15-18, їх не треба буде кормити, водити. А поки що його присутність трохи звільняє мій час. Можу хоч вийти з дому надовго.
Тогда почему не няня? Ей секс и борщ не нужен, еще легче. Вы же, по своим словам, финансово самодостаточная
Фрекен бок
• 05 февраля 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
жах, так можна ж розлучитась і так само спільно виховувати дітей.
Може і він собі кращу дружину знайде, і ви.
Навіщо ці жертви типу заради дітей?
це теорія. Практика така - я з трьома дітьми, а він їх бачить раз на тиждень. А я навіть в магазин не могла сходити без дітей. Школа, садок -я, тренування - я, все знову я 6 діб поспіль. І ще робота. Я вже пробувала. Не можна ділити побут, не живучи разом.
Він дуже просив повернутися - ну я спробувала. Так, мені так легше. Дітям так теж більше подобається. Живемо.
AmazingLady• 05 февраля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ну все рады за вас, у автора не так и что теперь
Налогообложу• 05 февраля 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
Навіщо ці жертви типу заради дітей?
Не всегда возможно после развода воспитывать детей совместно
Фрекен бок
• 05 февраля 2023
Ответ дляМолчалка
пробувала, їм тато поруч краще
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 05 февраля 2023
Авторе, я за Вашу мрію. Але не змогла б так довго чекати. З´їжджайте від чоловіка, може нівать залиште старшого (-их) дітей з ним. Коли будете жити окремо і не бачити чоловіка кожен день, Вам навіть легше жити буде. Для чого гаяти час з некоханим. І йому дайте теж шанс знайти когось та бути щасливим. Мої батьки теж були разом, бо ´діти´. Досі мамі докоряю, що не розлучилися, як ми були малі. Всі були нещасливі - і мої батьки, і я.
Котенок аки рысь• 05 февраля 2023
Автор, класна ідея, дім для дітей там, де Ви. Я б теж в якесь село в горах пнребралася, Крит моя любов, Іспанія теж непогано, але Греція мені більш до душі.
Ручки-Крючки• 05 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Теперь эти трое несчастных детей будут всю жизнь чувствовать, что мать ждет чтобы свалить от них, предварительно продав их квартиру.
Барышня кисельная!• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
ну якщо це ваш свідомий вибір, то так.
Але ставити життя на паузу, щоб дочекатись, коли їх всіх можна буде виперти - якось трохи лячно звучить.
А що в 18 молодша дитина різко стане дорослою і піде жити окремо?
Їжак в панчохах• 05 февраля 2023
Разводитесь сейчас, не отбирайте у мужчины шанс быть счастливым!
Фрекен бок
• 05 февраля 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
ну якщо це ваш свідомий вибір, то так.
Вчитися поїде. Не просто ж так я випру з дому :)
Наполеон Бонапарт• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
А після 18 що?
Барышня кисельная!• 05 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
не всегда, но цена вопроса.
Еще 10 леи вот так тянуть лямку? я бы двинулась)
Їжак в панчохах• 05 февраля 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
ну якщо це ваш свідомий вибір, то так.
А потом такие матери ещё упрекают своих детей тем, что жили с их отцом ради них!
Ручки-Крючки• 05 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Теперь кстати автор сама не в восторге от своих решений в жизни. Еще 10 лет потерпит, а там и здоровье уже не то будет и другие обстоятельства изменятся и снова будет страдать, что 10 лет назад не решилась изменить свою жизнь.
Мальчун-задирун• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Я бы уже сейчас, волосы назад, грудь вперед с заявлением в суд…
Молчалка• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
пробувала, їм тато поруч краще
Ну мало ли. Им лучше, а вас папа подбешивает. Нельзя же всю жизнь строить и жертвовать только как им лучше.
Я от такого ушла - ничего критичного, но жить в постоянно раздражении, ради непонятных целей, для меня странно. Продолжаю радоваться, что так поступила, уже третий год.
Фрекен бок
• 05 февраля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Та ладно, був у нього шанс
Коли разом не жили, такий був незалежний. Роби що хочеш! я не телефонувала, стосунки не виясняла. Не знаю, що там було, але мабуть нікого не знайшлося. Через деякий час дуже явно вирішив йти на повторний приступ мене.
ЗавЛабСнаб• 05 февраля 2023
розлучайтесь зараз, чесно, я була така як ви, років 5 тому, тільки дітей двоє, все сама: ’і зароби і пренеси, і приготуй і прибери’, в 2020 захворіла молодша дитина ( тепер інвалідність) у 2021 - я, і виявилось: ’вирішуй все сама’, а чудо, яке жило 15 років за мій рахунок зі мною розлучається
ZaRaZa• 05 февраля 2023
Ответ дляРябушка Ку
А чого чекати ?
Зараз розлучайтесь
Чим врятує дітей ваш героїзм ?
Зараз розлучайтесь
Чим врятує дітей ваш героїзм ?
тим більше що діти відчувають які направді відносини у батьків, потім будуть мати проблеми у власних сім’ях
Мальчун-задирун• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
А хто буде 15-річку кормити? Кожен буде сам собі борщ готувати?