Фрекен бок• 05 февраля 2023
Мені набридла сім´я
Ми з чоловіком разом 17 років. 3 дітей. Старшому 15, молодшому 7. У чоловіку розчарована, не кохаю, навіть не поважаю. Не скандалимо, просто дістав. Все не мені, безхребетне створіння. Але не вредне, тому тягнемо. Моя мрія - довести дітей до студентського віку і відпустити на всі 4 боки. Розлучитись. Він мені просто не потрібний як чоловік, як особистість. Продати пару квартир (поки вони існують :)), захїати далеко-далеко. В гори Криту, в село в Іспанії. І жити як хочу. Єдине що бентежить - у дітей не буде дому, куди повернутися. Що скажете?
Фрекен бок
• 05 февраля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Аааа, то ви мрієте про пенсію, а не про щасливе життя тут і зараз)))))
відкрию вам секрет- чим старші діти, тим більше клопотів, потім внуків на вас повісять 100%))) Як правило такі далекоглядні плани ніколи не збуваються.
нєтушки :) я онуків не вішаю і собі не дам повістити. Тільки за бажанням (моїм)
Повелительница лампочек• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Дітям він потрібний. І мені особисто з ним трохи легше, ніж без. Вже пробувала. Але це до пори, до часу, поки треба дітей в побуті обслуговувати. Коли дітям буде 15-18, їх не треба буде кормити, водити. А поки що його присутність трохи звільняє мій час. Можу хоч вийти з дому надовго.
По суті ви можете послабити вожді і життя налагодиться, це ваше всьопропало у вас в голові, ви від нього не втечете ні в Іспанію, ні на Кріт. Ви самі собі придумали що щось там мусите. Не мусите .
Ручки-Крючки• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
ну я ж не можу зараз запхати семирічну дитину в село. Лежати в ліжку до 11 кожного дня. У суботу не вставати з ліжка до обіду. Не готувати, зовсім!!! Нічого! Читати книгу всю неділю з ранку до вечора. Не возити нікого на додаткові заняття.
Не можу зараз, невже це не зрозуміло, що прийдеться чекати нн років???
Через 10 років такого теж не буде)) А день виділити на свій відпочинок можна і зараз.
Ручки-Крючки• 05 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Нормальное у нее будет здоровье, чай, не пенсионерка, ее страдания не ваша печаль
Если 10 лет будет жить в полном стрессе, тянуть на себе все сама, то не будет здоровья. Не моя печаль, здесь вы правы, и не ваша.
Ручки-Крючки• 05 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
’затєм чтоби ви спрасілі’
У вас забагато помилок в одному реченні.
Мальчун-задирун• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Ну реально, вы когда рожали второго, третьего не понимали про готовку, курсы, отведи/забери, сделай уроки, обстирай, поработай аниматором… Вот не понимаю я женщин, которые добровольно рожают троих, а потом мечтают убежать из семьи и внуков боятся, как кары небесной:)
Мальчун-задирун• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
И да, можете. Если вы реально работаете в IT, то з/п от 3 тыс $. Помощницу себе наймите и лежите читайте книгу хоть весь день, не вижу проблемы.
AmazingLady• 05 февраля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Будет здоровье, не все по вашему сценарию будет происходить
ДаЗдраПерма• 05 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Затем рожают, что сначала он любимый. К чему эти вопросы дурацкие...или у вас гарантия пожизненная что не разлюбите..
Так в Автора 17років в шлюбі, молодшому 7, тобто 10років прожила ,народила двох дітей і не бачила за цей час який він, що він їй не потрібен як особистість і так далі а пішла народжувати третього?чистий інфантилізм, шкода часу в першу чергу чоловіка і дітей.
Буває що з роками шлюбу спадають рожеві окуляри чи розумієш що з людиною не по дорозі, як наприклад коли одружуються в 20+ а вже в 30 і дальше розумієш що різні люди/цілі інші ,розлюбив і так далі, але ж вони прожили 10років ,нормальний такий шмат часу щоб зрозуміти яка людина поруч з тобою, і народили третього якому зараз 7, маленька дитина ще, і Автор така лише тепер прозріла який поруч чоловік, і розлюбила і все таке😵
Царевна в уггах• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Ага, так ми і повірили

Єдина Країна• 05 февраля 2023
Ответ дляБорец за справедливость
а чего их жаль..родители же не алкаши..дети нормально живут...
Где там нормально. Они же все видят и понимают. Маме не нужны.
Фрекен бок
• 06 февраля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ага, так ми і повірили

не було такої мети - вас переконати
ну добре, раз повірили
Фрекен бок
• 06 февраля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Ні, прозріла давно, після другої дитини. Третя вийшла як то кажуть, випадково :) для мене життя людини - найцінніше. Позбутися дитини - то є для мене інфантилизм, ваше улюблене слово. Ну і з огляду на те, що я можу забезпечити трьох, їх троє.