Фрекен бок• 05 февраля 2023

Мені набридла сім´я

Ми з чоловіком разом 17 років. 3 дітей. Старшому 15, молодшому 7. У чоловіку розчарована, не кохаю, навіть не поважаю. Не скандалимо, просто дістав. Все не мені, безхребетне створіння. Але не вредне, тому тягнемо. Моя мрія - довести дітей до студентського віку і відпустити на всі 4 боки. Розлучитись. Він мені просто не потрібний як чоловік, як особистість. Продати пару квартир (поки вони існують :)), захїати далеко-далеко. В гори Криту, в село в Іспанії. І жити як хочу. Єдине що бентежить - у дітей не буде дому, куди повернутися. Що скажете?
НаливайКа• 05 февраля 2023
Не затягивайте

автор Фрекен бок • 05 февраля 2023
Я працюю віддалено якщо що. Потрібен лише інтернет і банкомат. Англійська вільна.
Рябушка Ку• 05 февраля 2023
А чого чекати ?
Зараз розлучайтесь
Чим врятує дітей ваш героїзм ?
66сезон666серия• 05 февраля 2023
Пока младший пойдет в университет, столько всего может поменяться.
А так - мне нравится ваш план)
неДоПриличий• 05 февраля 2023
У вас або криза середнього віку
Або щось дуже пішло не так
Чоловік чоловіком, але нащо народжувати трьох дітей і … чекати, щоб всіх розпустити
А я с Рио-де-Житомира!• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
Не пропадете, автор жизнь одна
Вредняжка• 05 февраля 2023
А ви не створіння безхребетне?
А я с Рио-де-Житомира!• 05 февраля 2023
Ответ дляВредняжка
А ви не створіння безхребетне?
О, мы вас ждали
Вредняжка• 05 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
О, мы вас ждали
Ой дякую

Капризуля• 05 февраля 2023
Кому вы в Испании нужны... Там дорого будет жить.
неДоПриличий• 05 февраля 2023
Ответ дляРябушка Ку
А чого чекати ?
Зараз розлучайтесь
Чим врятує дітей ваш героїзм ?
А нічого, що жодне з дітей ще навіть не повнолітнє
А вона планує «жити як хоче»
До материнства про таке думають, або - так після 18 років усіх народжених тобою дітей хоча б
Вредняжка• 05 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
О, мы вас ждали
Навіщо щось майструвати, якщо хочете зламати?
ФруктЕщеТот• 05 февраля 2023
А кто стакан воды в старости подаст?
Дуболом• 05 февраля 2023
Не думайте, что в селе Испании вас ждёт счастье, это вы сами себе придумали
Ручки-Крючки• 05 февраля 2023
Если ждать подходящего времени, то можно и не дожаться. Всегда будут какие-то обстоятельства, так что если решили, то делать нужно сейчас, а не через 10 лет.
А я с Рио-де-Житомира!• 05 февраля 2023
Ответ длянеДоПриличий
У вас або криза середнього віку
Або щось дуже пішло не так
На женщине в этих случаях больше ответственности, потом еще родственники и друзья могут говорить что с жиру бесится, нарожала - терпи, что тебе не хватает

Женщинам тяжелее решиться на разрыв отношений, особенно с детьми
Вредняжка• 05 февраля 2023
Бред, честно
автор Фрекен бок • 05 февраля 2023
Ответ дляРябушка Ку
А чого чекати ?
Зараз розлучайтесь
Чим врятує дітей ваш героїзм ?
Дітям він потрібний. І мені особисто з ним трохи легше, ніж без. Вже пробувала. Але це до пори, до часу, поки треба дітей в побуті обслуговувати. Коли дітям буде 15-18, їх не треба буде кормити, водити. А поки що його присутність трохи звільняє мій час. Можу хоч вийти з дому надовго.
Вредняжка• 05 февраля 2023
Я за мужа, горой

Мона_Лиса• 05 февраля 2023
Як тільки діти виростуть, роз‘їдуться Вам стане сумно. Будете згадувати як малі були, цінуйте миті життя.
автор Фрекен бок • 05 февраля 2023
Ответ длянеДоПриличий
А вона планує «жити як хоче»
ну я ж і кажу про це. До 18 нема питань, тягну.
бЭйбА• 05 февраля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Неправда. Не всі такі
Играюся• 05 февраля 2023
А навіщо чекати, всеодно все на вас, заради дітей не треба. В мене батьки жили заради дітей))) ну, так було озвучено, але там у кожного свої вторинні вигоди були, то найщасливіше я себе почувала у бабусі, подалі від цієї сім’ї , що заради мене, всеодно, коли виповнилося 18, вони розлучились, шкода, що не раніше, а так дітям після 10, від батьків окрім грошей і житла вже нічого не треба, а про травми то батьки розповідають, бо до розлучення не готові самі))
Ручки-Крючки• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
сколько младшему?
So_so• 05 февраля 2023
Что Вы в позе. Особенно смешит Моя мрія - довести дітей до студентського віку і відпустити на всі 4 боки.
Давайте старший поступит и Вы посмотрите как это.
А пока выходите из роли жертвы.
автор Фрекен бок • 05 февраля 2023
Ответ дляДуболом
це просто приклад. Щастя у мене всередині :) де я, там і воно буде. Я ще не обрала місце. Але це має бути щось спокійне і на природі. Не в тому питання
неДоПриличий• 05 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!

В мене троє дітей
Я розривала стосунки, маючи двох
Тому добре знаю, про що говорю
Свобода-не в селі в Іспанії, а в дорослому ставленні до своїх обов’язків і в тотальному прийнятті своєї материнської відповідальності
Делегувати можна, прости про допомогу треба, але сидіти і чекати коли їм стукне по 18, щоб можна було ує…хать - це не про свободу, це про інфантилізм
Барышня кисельная!• 05 февраля 2023
Ответ дляФрекен бок
жах, так можна ж розлучитась і так само спільно виховувати дітей.
Може і він собі кращу дружину знайде, і ви.
Навіщо ці жертви типу заради дітей?
автор Фрекен бок • 05 февраля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
сколько младшему?
18 мнеУЖЕ• 05 февраля 2023
О, у меня последних несколько лет депрессия и тоже такие мысли были - убежать куда глаза глядят, хоть на остров куда-то.
Потом пришла война… и я на острове
Бойся своих желаний