Пасти Ла• 05 февраля 2023

Скільки можете без відпустки?

Завжди в цей час планувала літні відпустки, але зараз змінили з чоловіком роботу, працюємо багато включно з суботами і невідомо, коли зможемо взяти відпустки. Скільки витримуєте в такому режимі?
Результат:
вже голосів: 38
14 (36.84%) Рік
7 (18.42%) Інше
6 (15.79%) Пів року
6 (15.79%) Результ.
5 (13.16%) Пару місяців
АнтиТанкист• 05 февраля 2023
Я уже 3 года без отпуска, ничего жива

Баба_Воля• 05 февраля 2023
Дивлячись яка саме робота і в якому колективі
автор Пасти Ла • 05 февраля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Я уже 3 года без отпуска, ничего жива
Це занадто довго
автор Пасти Ла • 05 февраля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Нормальна робота, все подобається, тільки робоча субота вибиває з колії
Виннипуховна• 05 февраля 2023
Завжди 2-3 рази на рік кудись літала. Теж взимку починала планувати літній відпочинок, купувала квитки.
Зараз доведеться знову без чоловіка їхати, як і минулого літа (( Без відпустки не можу довго
ДеньгиНеСдаю• 05 февраля 2023
Якщо є ціль певна, чи іноді банально немає як поїхати, то без відпустки пару років норм. Зараз рік війни і ще карантин і до того пріоритети інші були, певно років 6 уже без відпустки, правда я працюю онлайн
Marina212• 05 февраля 2023
Уже 5й год…

Клин_Кляйн• 05 февраля 2023
Два раза в год минимум
Аноним_Русалка• 05 февраля 2023
Мабуть рік змогла б без відпустки, потім стає сумно та тяжко. З одним вихідним важко, довго б не протягнула, мені 2 дні мало.
Вероятненько• 05 февраля 2023
По молоду по 3 роки,з віком 2.
автор Пасти Ла • 05 февраля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ціль - знову повноцінно подорожувати, але для цього треба працювати, зараз - замкнене коло
english book• 05 февраля 2023
З 12 по 17 рік була один раз у відпустці. Відпочивала у відрядженнях. Потім, коли пішла вперше у 18-му,то ніяк до відпочинку звикнути не могла))
ДваДваВосемь• 05 февраля 2023
Езжу на пару дней каждые 2 месяца. Надолго два-три раза в год
ДеньгиНеСдаю• 05 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Значить знову очікування влучного часу, життя останнім часом дуже непередбачуване, планувати важко мягко кажучи
годовасик• 05 февраля 2023
Я 3 года подряд не считая прошлого года по 2 раза уходила в отпуск, работаю сама на себя график как хочу так и строю, но до этого 10 лет не была в отпуске, живая. В этом году опять же как и прошлый без планов, выберемся летом в аква-парк без сирен и взрывов и уже хорошо
Муркамурковна• 05 февраля 2023
Перший раз за все життя з 24.02 не була ніде
NataHromadska0808• 05 февраля 2023
Наші воїни багато хто з лютого без відпустки.
автор Пасти Ла • 05 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Тема не про військових
Редиска Я• 05 февраля 2023
4 роки без вiдпустки! 20 лютого йду на 15 днiв, нiчого не хочу , нiкуди не хочу , буду лежати дивитись серiали i спати.

english book• 05 февраля 2023
Згадала, як запускали одне виробництво. Вдень працювали іноземці, а ми вночі з 20.00 до 5.00.Субота теж так, а в неділю я просто спала весь день. І так трохи більше місяця, пізньої осені. Потім, як все скінчилося, вихожу вперше вдень на вулицю, і не можу дивитися-більше місяця сонця не бачила.Пару днів звикала).
Проня_Прокоповна• 05 февраля 2023
6 лет
отпуск типа на неделю-две в Египет - это не отпуск а ужас
больше депрессняка по возвращению. лучше не расслабляться и жить в темпе
Проня_Прокоповна• 05 февраля 2023
вобще предпочитаю брать по одному дню опуска раз в две недели. Выходит 4 дневка
длинные выходные лучше краткосрочного отпуска
Покорительная• 05 февраля 2023
Без отпуска 1.5 года, работаю из последних сил. И отпуск пока не предвидится
котопёс• 05 февраля 2023
Вообще не хожу в отпуск
автор Пасти Ла • 05 февраля 2023
Ответ длякотопёс
Вообще не хожу в отпуск
Чому?
котопёс• 05 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Чому?
Денег чтобы поехать куда то никогда не было и нет а дома сидеть смысл...мне выходных хватает
автор Пасти Ла • 05 февраля 2023
Ответ длякотопёс
Їздити можна з різним бюджетом
котопёс• 05 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Їздити можна з різним бюджетом
На день два?
все по ГОСТу!• 05 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Це занадто довго
Около 5 и три года без одного выходного .Вру Пасха и Рождество
ХвостПистолетом• 06 февраля 2023
Кожні три місяці маю десь поїхати з Києва, працюю віддалено.