Пасти Ла• 05 февраля 2023
Скільки можете без відпустки?
Завжди в цей час планувала літні відпустки, але зараз змінили з чоловіком роботу, працюємо багато включно з суботами і невідомо, коли зможемо взяти відпустки. Скільки витримуєте в такому режимі?
Результат:
вже голосів:
14 (36.84%)
Рік
7 (18.42%)
Інше
6 (15.79%)
Пів року
6 (15.79%)
Результ.
5 (13.16%)
Пару місяців
Пасти Ла
• 05 февраля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Я уже 3 года без отпуска, ничего жива
Це занадто довго
Пасти Ла
• 05 февраля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Дивлячись яка саме робота і в якому колективі
Нормальна робота, все подобається, тільки робоча субота вибиває з колії
Виннипуховна• 05 февраля 2023
Завжди 2-3 рази на рік кудись літала. Теж взимку починала планувати літній відпочинок, купувала квитки.
Зараз доведеться знову без чоловіка їхати, як і минулого літа (( Без відпустки не можу довго
ДеньгиНеСдаю• 05 февраля 2023
Якщо є ціль певна, чи іноді банально немає як поїхати, то без відпустки пару років норм. Зараз рік війни і ще карантин і до того пріоритети інші були, певно років 6 уже без відпустки, правда я працюю онлайн
Аноним_Русалка• 05 февраля 2023
Мабуть рік змогла б без відпустки, потім стає сумно та тяжко. З одним вихідним важко, довго б не протягнула, мені 2 дні мало.
Пасти Ла
• 05 февраля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ціль - знову повноцінно подорожувати, але для цього треба працювати, зараз - замкнене коло
english book• 05 февраля 2023
З 12 по 17 рік була один раз у відпустці. Відпочивала у відрядженнях. Потім, коли пішла вперше у 18-му,то ніяк до відпочинку звикнути не могла))
ДеньгиНеСдаю• 05 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Значить знову очікування влучного часу, життя останнім часом дуже непередбачуване, планувати важко мягко кажучи
годовасик• 05 февраля 2023
Я 3 года подряд не считая прошлого года по 2 раза уходила в отпуск, работаю сама на себя график как хочу так и строю, но до этого 10 лет не была в отпуске, живая. В этом году опять же как и прошлый без планов, выберемся летом в аква-парк без сирен и взрывов и уже хорошо
Пасти Ла
• 05 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Наші воїни багато хто з лютого без відпустки.
Тема не про військових
Редиска Я• 05 февраля 2023
4 роки без вiдпустки! 20 лютого йду на 15 днiв, нiчого не хочу , нiкуди не хочу , буду лежати дивитись серiали i спати.
english book• 05 февраля 2023
Згадала, як запускали одне виробництво. Вдень працювали іноземці, а ми вночі з 20.00 до 5.00.Субота теж так, а в неділю я просто спала весь день. І так трохи більше місяця, пізньої осені. Потім, як все скінчилося, вихожу вперше вдень на вулицю, і не можу дивитися-більше місяця сонця не бачила.Пару днів звикала).
Проня_Прокоповна• 05 февраля 2023
6 лет
отпуск типа на неделю-две в Египет - это не отпуск а ужас
больше депрессняка по возвращению. лучше не расслабляться и жить в темпе
Проня_Прокоповна• 05 февраля 2023
вобще предпочитаю брать по одному дню опуска раз в две недели. Выходит 4 дневка
длинные выходные лучше краткосрочного отпуска
Покорительная• 05 февраля 2023
Без отпуска 1.5 года, работаю из последних сил. И отпуск пока не предвидится
котопёс• 05 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Чому?
Денег чтобы поехать куда то никогда не было и нет а дома сидеть смысл...мне выходных хватает
Пасти Ла
• 05 февраля 2023
Ответ длякотопёс
Їздити можна з різним бюджетом
все по ГОСТу!• 05 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Це занадто довго
Около 5 и три года без одного выходного .Вру Пасха и Рождество