Дівчатка привіт. Шукаю майстра, але ціни шось такі кусючі. Ми не місцеві. Поможіть з жіночим майстром(((
Молчавочка• 06 февраля 2023
Ответ дляРозовая кукла
Мм в центрі
Я особисто ходжу в Only you на 3, мастер Наталя.
Ответ дляМолчавочка
А ціни?
Молчавочка• 06 февраля 2023
Ответ дляРозовая кукла
А ціни?
На минулому тижні була на фарбуванні, ціна 1200, + 100 грн. чолка. Але я фарбую волосся раз у 2 місяці, сивини немає, то мені норм. А ви дивіться🤷♀️
Ответ дляМолчавочка
Та норм ... є телефон?
Молчавочка• 06 февраля 2023
Ответ дляРозовая кукла
Та норм ... є телефон?
Я записувалась через инстаграм only_you_niko
Молчавочка• 07 февраля 2023
Ответ дляНе гоню
Яка ’тонка’ самореклама))
Чого це самореклама ? Я там не працюю, мені немає сенсу рекламувати. Тут людині порадиш, все не так…