Играю у края• 06 февраля 2023
А хто як видаляє волосся на ногах
Дівчата, яким способом видаляєте волосся на ногах?
Користуєтесь засобами ПІСЛЯ гоління (крем або щось інше)?
У вас ногі гладенькі, без червоних цяток?
Майже завжди використовую бритву.
Помітила, що з´явились червоні цятки.
Як від них тепер позбутися?
Майже завжди використовую бритву.
Помітила, що з´явились червоні цятки.
Як від них тепер позбутися?
Мадам Тю-лю-лю• 06 февраля 2023
Лазер. Манімум волосків залишилось. Вагітність не вплинула на їх кількість.
До цього був воск.
Глубоководная селедка• 06 февраля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Епілятором. Зараз зарослі) Зима)
Штанишки из натуральной шерсти. Эко подход помогает спасти мир
Играю у края
• 06 февраля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Делаю сама себе шугаринг
І після нього немає червоних цяток?
Вся в кредитах• 06 февраля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Супер. Рекомендую. Зимою ходжу в шортах, не холодно
Глубоководная селедка• 06 февраля 2023
Ответ дляИграю у края
І після нього немає червоних цяток?
Неа, а вот вросшие иногда бывают. Но не особо много. Единичные случаи
Добро с Кулаками• 06 февраля 2023
Раніше голила, але волосся почало вростати і на ногах утворились потворні гнійні болючі плями. Ситуацію виправили ванни з сіллю, глина і крем для депіляції. Перейшла на фотоепілятор. Ефект є, половина ніг вже лиса. Продовжую.
Играю у края
• 06 февраля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Епілятором. Зараз зарослі) Зима)
В мене є, але ж воно таке болюче, то закинула його
І у вас немає після нього цяток?
Гидроусилитель руля• 06 февраля 2023
Купила летом эпилятор Браун, одну из самых дорогих их моделей, теперь только и пользуюсь.
Играю у края
• 06 февраля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
А як ви ходите з такими ногами? :)))) чи то образно?
Гидроусилитель руля• 06 февраля 2023
Ответ дляИграю у края
І у вас немає після нього цяток?
Мне кажется от качества эпилятора многое зависит, я тоже когда-то попробовала испугалась и пользовалась только бритвой, а потом купила классный эпилятор.
Больно было первых пару раз как в инструкции сказано, и точки дольше сходили, поэтому советуют на ночь.
Сейчас вообще три минуты дела и через пол часа красных точек нет
Добро с Кулаками• 06 февраля 2023
Ответ дляИграю у края
Мовчки.)) Плями замазую тоналкою.))
Це раніше гнійники були, зараз легше.
Играю у края
• 06 февраля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Покажіть який, бо в мене старенький, там є з ним гель такий, типу прикладаєш до ніг, охолоджуєш, а потім вже вжик-вжик
Стрекоза любви• 06 февраля 2023
Бритва. Також пройшла половину курсу лазерної епіляції. Волосся ще залишилось, але це такий кайф, воно набагато тонше, не колюче і повільніше росте. Роблю лише гомілку, до коліна.
А поговорить?• 06 февраля 2023
Епілятором ноги і під руками
Зона бікіні повністю роблю сама собі шугаринг
Играю у края
• 06 февраля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Мене ці цятки достали, не дуже сходять.
Тепер шукаю, чим видаляти волосся, щоб були гладенькі ноги
Бесконечность-не предел• 06 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
Епілятором ноги і під руками
А пасту какую покупаете? Или сами делаете?
Гидроусилитель руля• 06 февраля 2023
Ответ дляИграю у края
Такой
Играю у края
• 06 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Станок жіночий жилет венюс, в мене не густе волосся на ногах.
Ото й в мене він, але цятки, думаю, може щось після гоління треба, крем якийсь для шкіри, щоб заспокоювати
Бабушка Бетман• 06 февраля 2023
Ответ дляИграю у края
Я інколи брала в чоловіка бальзам після гоління, але дійсно було б не погано щоб і жіночі продавалися бо я щось і не бачила жіночі.
Играю у края
• 06 февраля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Эпилятор почти 20 лет
Точки есть часа полтора
В мене теж давно він з´явився, але пару разів спробувала, а потім начиталась, що волоски можуть вростати, і закинула його
Ушла и Пришла• 06 февраля 2023
Эпилятором раз в месяц, у меня очень мало волос на ногах и их не видно
А поговорить?• 06 февраля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Купую..паста Алексія. Але вона жорстка..Ви якщо не робили і перший раз, то мабуть м´яку треба брати або середню