.Апельсинка.• 08 февраля 2023

Прийшов податок на землю на прізвище колишнього власника будинку. Можу повідомити на ел. адресу податкової, що я власник?

Купили будинок. Землю приватизувала вже після покупки. На сільську раду прийшов рахунок на оплату за землю на прізвище колишнього власника будинку, хоча він власником землі і не являвся. В сільській раді сказали обов´язково повідомити податкову, що змінився власник. Я можу їх повідомити електронною поштою і чи потрібно додавати скан витягу з реєстру, шо земля мною приватизована? Не маю можливості проїхати і повідомити їх особисто.
побольшомусекретику• 08 февраля 2023
Я писала заяву на керівника. Трохи правда була інша ситуація. Прийшов податок на квартиру, яку я продала 2 роки тому

Я такое• 08 февраля 2023
А в дие эти налоги есть?
Бегущаяпо• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ такое
А в дие эти налоги есть?
А где в дии посмотреть налоги?
МЧСница• 08 февраля 2023
Я б подала все електронкою + копії листом з врученням, бо будете довго мудохатись....

це такі справи що як наплутають то важко розплутати.
За який період податок і з якого період ви власник.
автор МамаБест • 08 февраля 2023
Ответ дляМЧСница

Я власник з 2019 року. Але на скільки я розумію з 2019 податки були скасовані/призупинені, а от зараз прийшли три квитанції - одна на землю, що коло будинку, друга на землю, що під будинком, і ще одна на щось. Там не великі суми, до 60 грн кожна квитанція
автор МамаБест • 08 февраля 2023
Ответ дляЯ такое
А в дие эти налоги есть?
Я незнаю де там дивитися. Підкажіть будь ласка
Я такое• 08 февраля 2023
Ответ дляМамаБест
Я ж и спрашиваю
Бегущаяпо• 08 февраля 2023
В дии нет налогов
Налоги и прочее можно увидеть в электронном кабинете плательщика налогов с ЕЦП