Эта_Шикарна)• 08 февраля 2023
Чи є в школах у Ваших дітей електронні журнали та електронні щоденники?
Якщо так, чи зручна ця система?
Эта_Шикарна)
• 08 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Да, уже 4 года как.Очень удобно.В курсе всех оценок, домашних заданий и связь с каждым учителем лично.Львов.
Школа молодець!
ViktoryjaG• 08 февраля 2023
Мне не нравится только то, что у нас они в трех местах! И классрум, и атомс, доджо и вайбер, и зум. Везде могут быть оценки и задания. А еще платформы по анг и нем, там тоже задания((( И как ребёнку самому разобраться, я не представляю. А когда нет света и инета, то даже задание не посмотришь
Кукусикиииииии• 08 февраля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ви якась сектанта?
Ні. Інформація у відкритому доступі, не будьте невігласами і розберіться.
Не вмієте самі шукати інформацію - пишіть інформаційні запити. В той же МОН можна написати на електронну адресу (є на їхньому сайті) задати питання і отримати офіційну відповідь.
Електронний журнал і електронний щоженник це експериментальні програми, ці послуги вам надають приватні фірми. І вони будь-кому можуть передавати дані вашої дитини.
Ви самі на все це погоджуєтесь, заходячи в електронний журнал.
Эта_Шикарна)
• 08 февраля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Ну і що там такого.
А декларація з сімейним лікарем?
Там теж вся інформація.
А декларація з сімейним лікарем?
Там теж вся інформація.
Ананомчикус• 08 февраля 2023
У наших все єлектронне. Навіть книги. Приватна школа. Через додатки це мега зручно
Гладковыбритый шишун• 08 февраля 2023
Є але оцінки вивалюють більшість вчителіа під кінець чверті
Пингвинчик сизокрылый• 08 февраля 2023
Мешкаємо за кордоном,так все в електронному вигляді, подобається .
Цветочница• 08 февраля 2023
У нас с сентября Єдина школа. Минус в том, что некоторые учителя не ставят в него оценки, не пишут домашку. Третья четверть идет, а в журнале до сих пор нет оценок по нескольким предметам за первый семестр. В остальном удобно (правда, пока подключились, намучались).
Эта_Шикарна)
• 08 февраля 2023
Ответ дляЦветочница
Вчителі не виконують обов´язки.
Нарисовалось• 08 февраля 2023
Все зависит от учителя, у нас все ставят оценки вовремя, кроме учительницы информатики...а она все а последнюю неделю семестра
Кукусикиииииии• 08 февраля 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я не проти , щоб мою дитину занесли.
Хочу бачити чим вона займається, що задають і чи дитина взагалі була на уроці.
А потім в кінці семестру сюрпризи вилазять.
Тому що ви не знаєте і не хочете знати наслідки. А потім сюрпризи повилазять.
Як з Хелсі - спочатку говорили, щоб пацієнти підписували декларації з лікарями, і що доступ до персональних даних тільки лікарям. А потім акції Хелсі продали Київстару.
Кружите меня,кружите• 08 февраля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Якщо вже дитина народилася і зареєстрована, то ті персональні дані є в мережі, хоч ти лусни. То ж не в церковну книгу записують. Ви як користувач інтернету маєте свою ip адресу, будь який програміст вирахує де ви і хто ви.
Є у мене така знайома, нічого ніде не підписує, ніякі декларації не укладає, картки банківської не має, зате мене задовбує перекинути гроші за якісь її інтернет покупки. Тобто, вона геть не переймається за мою цифрову безпеку дбаючи про свою.
Кукусикиииииии• 08 февраля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Різниця в законному чи незаконному доступі, законній чи незаконній передачі наших персональних даних стороннім особам, лівим приватним фірмам.
Правильно робить ваша знайома, підтримуйте її. Ви уже в небезпеці, на кілька разів більше скористатись карткою вам великої різниці не буде.
А люди потроху починають прокидатись і прозрівати. Намагаються розірвати декларації з лікарем і добитись видалення персональних даних - це дуже складно, напередавали медичні дані в дуже багато ’фірм’.
Чули про закон 4142? Він вступає в дію 1 жовтня цього року. І багато інших законів наприймали під час ніким не оголошеної війни.
Коли закінчать війну, живі будуть заздрити мертвим. Українських чоловіків вб´ють на війні, щоб знущатись над українськими жінками і дітьми.
Дедуськина бабуська• 08 февраля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Не лізьте туди. Хоча б розберіться, куди ви лізете.
Щоб внести дитину в електронний журнал і електронний щоденник потрібна згода батьків.
А в школах працюють неучі, які всіх підряд в електронний журнал заносять, без згоди батьків.
Вам не набридли постійні ’покращення’?
Кумедна ви..нові знання чи т.п найменше ’зло’ порівнюючи з тік - ток, інстаграмами і т.д...то що тепер в погріб те дитя закрити))
Кружите меня,кружите• 08 февраля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Боже мій,ви з УПЦ МП? Бо знайома звідти, то теж таке меле
Эта_Шикарна)
• 08 февраля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Теж так подумала.
Кому та інформація потрібна?
В вас мобільного теж не має?
По ньому теж можна знайти .
Кому треба іформація, що мій Вася прогуляв уроки в середу, а в четвер був не готовий до математики?
Адреса і інші дані є і так доступні.
Кому та інформація потрібна?
В вас мобільного теж не має?
По ньому теж можна знайти .
Адреса і інші дані є і так доступні.
Кукусикиииииии• 08 февраля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Бога нема. Жодного з тисяч придуманих богів.
Читайте закони. Хоча б українські закони. А краще ще й міжнародне законодавство.
Повторюю: інформація у відкритому доступі.
Може ви ще й в щеплення від ковіду вірите?! Уже всі адекватні люди знають, що це не вакцини, а експерементальні препарати.
Навіть в українських судах уже доведено, що це експерементальні препарати і рішення судів можна прочитати в ЄДРСР (єдиний державний реєстр судових рішень).
Кружите меня,кружите• 08 февраля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Як ви з цією інформацією живете, я би вже збожеволіла.
Якщо ви працюєте, ви надалали свої дані роботодавцю, якщо ви маєте водійське посвідчення, паспорт, свідоцтво про шлюб, про народження дітей, ходите в бібліотеку, маєте вищу освіту, картку банківську тощо, то теж ваші дані надані добровільно. Тільки не кажіть, що ви живете в лісі без цивілізації або десь в глухому монастирі. Не дуріть себе вибірковою цифровізацією, ваші дані теж скрізь є і той закон, якого ви боїтеся, вас зачепити не менше, ніж інших
Кукусикиииииии• 08 февраля 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Теж так подумала.
Кому та інформація потрібна?
В вас мобільного теж не має?
По ньому теж можна знайти .
Адреса і інші дані є і так доступні.
Кому та інформація потрібна?
В вас мобільного теж не має?
По ньому теж можна знайти .
Адреса і інші дані є і так доступні.
Тому що Пітеру, сину американського мільйонера, потрібна операція по пересадці органів. А ви уже підписали декларацію з лікарем, і ваші медичні дані зливають. А тепер будуть знати в школі дитина чи біля школи.
Раніше черга на людські органи була 2 роки (не в Україні), а зараз всього 2 місяці треба ждати.
Кукусикиииииии• 08 февраля 2023
З квітня всі репертуарні препарати відпускатимуться за електронним рецептом
Эта_Шикарна)
• 08 февраля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Ну тоді не виходьте з дому.
Бо вас зловлять і виріжуть огргани.
Эта_Шикарна)
• 08 февраля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Ну і що в цьому поганого?
Хіба проблема отримати рецепт?
Ви ж їх не пєте кожного дня?
Хіба проблема отримати рецепт?
Ви ж їх не пєте кожного дня?
Що означає н/о та н/а в електронному щоденнику ? Боже який дурень це придумав , все життя користувались паперовим варіантом і було норм. Вчитель вночі о 2 та о 1 годині виставляє оцінки. Вже уявляю собі яким буде електронний вчитель . Професія живого вчителя не буде потрібна .