Перша на селі• 08 февраля 2023

Тримінги лосося що це?

Ті що заморожені продаються, з більш темною полосочкою. Навіщо їх вирізають? Хто знає, розкажіть? Чи купуєте? Як готуєте?
Tammy21• 08 февраля 2023
Не готую, але знаю, що вони добре желатизують. Це остатки, які лишаються після нарізання на філе.
parele• 08 февраля 2023
Я думаю, что это снимают остатки со шкурки. Один раз брала, не понравилось. Сухое и тугое мясо. Ушло на котлеты.
Zelenkа• 08 февраля 2023
Мені вони смачні тільки копчені, під пивко. Як продукт вони ніякі.
Детектор лжи• 08 февраля 2023
Один раз брала,в пластиковой коробке 500 грамм,чисто из-за цены решила попробовать,146 грн
нуу..не филе конечно,но мне по вкусу понравились больше чем те же брюшки,например) брюшки вообще есть невозможно