Королева ганделику• 28 марта в 01:24

Почему певица Мадонна так сильно деградировала?

Творчество обвалилось с самого начала нулевых. Были же отличные клипы. Почему?
автор Королева ганделику • 28 марта в 01:24
Примеры качественных её клипов, которые и сделали её известной

автор Королева ганделику • 28 марта в 01:25
ДлинноНожка• 28 марта в 01:28
А что она вообще нормального спела кроме про остров? Ну реально не знаю
Айболитная• 28 марта в 01:30
Вам можно, а ей нет?
Живчик-счастливчик• 28 марта в 01:34
Її знає весь світ. Вона може собі дозволити бути тією, ким зараз є
Жена сантехника• 28 марта в 01:35
Это не она . Двойник

П.с . Шапочка из фольги у меня есть , не предлагайте
Инстагра_мерша• 28 марта в 01:40
Я лично не заметила деградации. В чем она заключается, автор?
Фляшка на трьох• 28 марта в 01:42
Поделитесь своими успехами
Фляшка на трьох• 28 марта в 01:43
Ответ дляИнстагра_мерша
В том, что автор чекушечку опрокинула в честь пятницы и ее потянуло на философию
Страхованная• 28 марта в 01:44
не, до мурах и сейчас
Пишущаяся• 28 марта в 02:13
Бабця вже до 70 наближається - ну не може вона безперервно щось придумувати- нові тренди, революційні відео, їй просто би вже відпочити, на лаврах, та й взагалі пожити спокійно.
tereska• 28 марта в 08:16
Той же автор, що і про старе кіно писав.
Нова тема для тролінгу? Ви ще совок почніть «наярювати» і ковбасу по три копійки.
Яка деградація, з віком смаки та тематика змінюється. Чи ви вважаєте, що вона дівчинкою такою ж самою і в 60 залишиться і буде про квіточки далі продовжувати співати.
Молодість на то вона і молодість.
Сприймайте її, як співачку, і вам подобається її творчість у будь-якому вигляді.