Кинг-Конгша• 08 февраля 2023
Справедливість чи Закон? Спадщина
Просто цікаво почути думки незацікавлених.
Уявімо. Є Бабуся та Дідусь. У них двоє дітей і четверо онуків.
Помирає Дідусь.
Про бабусю піклується по факту тільки один онук (так завжди було).
Решта - тільки проголошують тости на родинних святах.
Бабуся старенька.
Варто подумати зараз про те, що буде після смерті бабусі з її майном?
Чи все рівно - піклувався щодня чи дзвонив раз на місяць - спадщина в рівних долях?
PS: споглядаю з боку ситуацію.
Помирає Дідусь.
Бабуся старенька.
PS: споглядаю з боку ситуацію.
Результат:
вже голосів:
36 (66.67%)
Тільки тому, хто піклувався
18 (33.33%)
По закону дітям та онукам
Кинг-Конгша
• 08 февраля 2023
Всім дякую за голоси - дійсно було цікаво, яка суспільна думка на то все
Фекла Персиковна• 08 февраля 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ну,якщо діти нормально виховані, то вони відмовляться. Але так не буває.
Если бы дети были воспитанные нормально, то они бы и присматривали сейчас за своей мамой. Итог понятно какой будет.
Брыкалка• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ Главная
Ні
Спадщина двом рідним дітям
Я - онука
Доглядала
І шо ?
Все перейшло моєму батьку і дядьку алкашам
Спадщина двом рідним дітям
Я - онука
Доглядала
І шо ?
це за законом так.
Тому бабці треба писати заповіт, або дарування.
Я Главная• 08 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Навіщо вам «ащолюдискажуть»
На такі справи є закон
Двом дітям пополам
А в іншому живіть своїм розумом
А не суспільною думкою
На такі справи є закон
Двом дітям пополам
А в іншому живіть своїм розумом
А не суспільною думкою
ViktoryjaG• 08 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
отак, той хто піклується, і думає.
Але от аналізую цю (і свою ситуацію) і думаю, невже це справедливо в результаті?
Той хто і ігнорив по факту - має свій ’шмат’, а той, кому було і справді не все рівно, нічого по факту не матиме.
Если ухаживал от души - не обидно. Если только ради наследства, мог и подсуетиться при жизни, оформить на себя, если она не против.
Но у меня хорошая семья, мы дружные. Папа умер, мы с мамой отказались от наследства в пользу сестры, там была квартира, а ей негде жить. Ухаживала больше мама, но и мы помогали все. Зато через несколько лет я осталась без жилья, сестра дала мне денег на квартирку. Ну и тд
Свезло так свезло• 08 февраля 2023
Ответ дляФекла Персиковна
Так і живем.
В рідні моєї мами теж така Санта Барбара. Нажаль.
Чудо-Рыба-кит• 08 февраля 2023
А внук за ради наследство помогает? Так понимаю, что вы и есть этот внук (эта внучка)?
Кинг-Конгша
• 08 февраля 2023
Ответ дляБрыкалка
це за законом так.
у мене таке відчуття, що наша країна таке взагалі не сприймає.
Якщо ти думаєш, як себе/когось захистити - то ти меркантильна особа і все.
Особиста історія. Коли моя бабуся написала на мене заповіт, ставлення цивільного чоловіка її доньки (моєї тітки)до всіх максимально змінилось в негативному сенсі.
І якось він сказав на бабусин будинок ’ми будувати собі дачу’, а насправді, в 99% випадків тупо приїздив побухати під шашлики.
І це чудо, що йому нічого не дісталось після смерті моєї тьоті.
Котомафия• 08 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
скажімо так - явні ознаки деменції, вона вже думає зовсім не про це.
Тогда она уже завещание не оформит, то есть все будет по закону, хотя это и не справедливо. Только может тому внуку никакое наследство и не надо, просто он нормальный человек и любит бабушку
Кинг-Конгша
• 08 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
на обидва питання - ні
Котомафия• 08 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
одна дитина - через війну поїхала (і вже по факту повідомила мамі про це)
друга дитина - більше про себе думає, скажімо так
А получат все они, внукам ничего
Упругая попка• 08 февраля 2023
По закону спадщина дітям, а не і дітям і онукам. Діти перша черга, а онуки чи то друга чи то третя. Тому по справедливості - заповіт.
Чудо-Рыба-кит• 08 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
на обидва питання - ні
Тогда какое вам дело до чужого наследства?
Кинг-Конгша
• 08 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
тому що маю свою ситуацію, не таку виразну, правда.
І цікаво було зрозуміти загальну думку.
Чудо-Рыба-кит• 08 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
І цікаво було зрозуміти загальну думку.
Все вопросы наследования в конкретной семье - дело исключительно этой семьи. И мнение посторонних никакой роли не играет. Тем более в инете. Тут прям почти поголовно готовы отдать виртуальную недвижимость другим. )))) В жизни все обстоит иначе.
бифидобактерияЖоржик• 08 февраля 2023
Я взагалі не думаю про спадщину, коли допомагаю своїй бабусі... Допомагала б та їй навіть, якщо в неї б нічого не було. Не всі меркантильні і думають лише про вигоду 🤷
Зілля до весілля• 08 февраля 2023
А если нет ни дарения ни наследства договора, детей тоже, автоматически внукам?
Солнечный зайчик• 08 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
в тому-то і справа, що доглядає, возиться один, а як спадщина - то по закону.
І от збоку споглядаю - і думаю, як цікаво інколи насправді виглядають ідеальні сім´ї...
А ще інколи і договір дарування тому, хто лише раз на місяць цікавився бабусею по телефону. Бо він ’любимєнький’.