Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, кто нибудь пользовался услугами компании WEST STUDY? Какие отзывы? Были ли проблемы и "подводные камни" при оформлении документов и по приезду в Словакию?
А з якою метою ви хочете скористатися послугами посередника? Ми зараз живемо в Словаччині, питанням вступу у вуз спеціально не цікавилася, але українців тут багато, розповідають. Так от вступити до вузу тут не є абсолютно ніякою проблемою. Навчання абсолютно безкоштовне для всіх бажаючих, за умови навчання словацькою мовою. Тобто єдине, що потрібно - мати певний рівень володіння мовою. Ще запитають оцінки зі школи класу так з 8-9. Не чула жодного випадку, щоб когось не прийняли. Інша справа, що сесію вже здадуть не всі, потрібно вчитися))