Чебуратор• 09 февраля 2023

SPF для дітей

Ви зараз наносите дітям на обличчя захист від сонця? Чи лише літом? Думки розходяться, я вже сама не розумію чи від нього більше користі чи шкоди.
Не за Будка• 09 февраля 2023
Детям нет . Они используют крем на море ,летом если идем на прогулку ,и обязательно когда катаются на велике .
Себе наношу постоянно -у меня пигментация

автор Чебуратор • 09 февраля 2023
Ответ дляНе за Будка
А який купуєте дітям? Я одягаю на літні прогулянки одяг на довгий рукав і панами.
Не за Будка• 09 февраля 2023
Ответ дляЧебуратор
Мои дети уже в том возрасте ,когда сами одеваются )
Автор ,я покупала им разный
От нашего Биокона до дорогих аптечных .
автор Чебуратор • 09 февраля 2023
Ответ дляНе за Будка
Автор ,я покупала им разный
От нашего Биокона до дорогих аптечных .
Дякую) бо тих кремів так багато, відгуків)))
Носки на подтяжках• 09 февраля 2023
Лише на морі дітям. Собі наношу через пігментацію
Разгуляшка• 09 февраля 2023
Собі наношу завжди,сину навіть на морі не використовую,у нього фолікулярний гіперкератоз і сонце єдине,що допомагає позбутися його хоч на деякий час
Не за Будка• 09 февраля 2023
Ответ дляРазгуляшка
У моего младшего тоже этот диагноз (у меня тоже ,но не так сильно выражено )
Но кремом на море обязательно пользуется. Позапрошлым летом не обновляла во время крем,так обгорел очень сильно.

Большой секретик• 09 февраля 2023
Собі наношу завжди, бо моя шкіра і в холод,і в спеку реагує,якщо немає спф захисту хоч найменшого. От сьогодні на літо для обличчя собі замовила з високим спф, дітей немає,тому не знаю,не підкажу