Кастрюлька• 10 февраля 2023
Інструктор на лижі для дошкільнят
Хтось знає інструктора для дітей 3х та 4х років у Славську витяг "потітехнік" за невелику ціну щоб навчити дітей кататися на лижах?
Дедуськина бабуська• 10 февраля 2023
Як я вам заздрю( а мій в підвалі сидить(
Там походіть і пропитайте. На кожному кроці ці інструктори. Чи у місцевих спитайте
Кастрюлька
• 10 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Теж сидимо... але хочу розвіятися за цілий рік, і для дітей це буде теж краще, на пару днів так точно. Психанула скажім, ніхто не знає що буде завтра тож треба спробувати, це мої відчуття