Сундучок с каникулами• 10 февраля 2023
Тестую вафельницю, кому цікаво?
Першу здали, китайщина, хоча є нормально працює у людей роками, може брак був. Сьогодні нову взяли, супер - легка інструкція, рецепти різні, дизайн бомба, пече швидко, за 4 хв таку красу спекла, а попередня за півгодини не пропікала.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Дайте рецепт вафель)
Реуепт Лілії Цвіт, зараз заскріншотю, хрусткі, є ще десь родичка на сметані давала пухкі.
Татьяна-bfd8• 10 февраля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Спасибо)
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Така миленька))
Правда, я її як побачила . Ще Горенья була симпатична, але не було в наявності, а нам припекло.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
О класс! А скільки коштує вафельниця?
Біля 1400 грн.
ИграйМойГормон• 10 февраля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Капец фигуре
Смакотааа
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляgdsN
а омлет на ней можно? или прилипает сильно, если не смазать маслом?
Не знаю, тільки купили, в інструкції написано, що лише при першому використанні змазувати маслом, а далі не потрібно, можна спробувати омлет.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляgdsN
так на 1му фото - перша? тобто та, що не підійшла?
Ні, це нова.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Яка потужність девайсу?
700, вони всі такі.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Раньше было интересно,сейчас на ПП
Я не на ПХ, але не їм, а завтра зранку, як лишиться, 1 з кавою скуштую. Мої говорять, що смачні вафлі.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
В мене вийшло рівно 10 шт., все робила по рецепту чітко, правда яйця дрібні. Всього 25 хвилин пекла. Супер.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Гарні, але там калорій як зірок на небі
Худим можна
ЯяяКакаджамбо• 10 февраля 2023
Клас. Я свою закинула, бо скільки рецептів перепробувала і всі м´які. Перейшла на горішницю.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Гарні, але там калорій як зірок на небі
А ще можна знайти дієтичні рецепти, море, я для дітей, вони шпінатних не оцінять 🤣
Чебурастик• 10 февраля 2023
У мене вдома залишилась мабуть Ротекс, дешева, але дуже гарна, зручна, пече відмінно.
А тут я купила нову на 4 вафлі одразу, це мега швидко тепер
Экспертиза• 10 февраля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
О! Шпінатні -звучить не погано))) а мене дитина хліб не їсть, боїться погладшати)))))
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Щоб не м´чкі були, масла (жиру) багацько потрібно, типу як в пісочне печиво. Є на олії рецепти, на молоці, на сметані.
Сундучок с каникулами
• 10 февраля 2023
Ответ дляЧебурастик
Тісто густе таке
Я роблю трохи інше, вже більше року це наш маст хев
Різні є варвати, я вперше пекла, бігом нагуглила.