культУра• 10 февраля 2023
Робот для мийки вікон
Дівчата, хто має такий девайс? Задоволені? Які плюси і мінуси? Буду вдячна, якщо напишете фірму свого.
Глас_Народа• 10 февраля 2023
Есть, хобот. Мы на высоком этаже, сама не рискую мыть а хобота прицепила и отлично))) это конечно не окна вымытые руками но, с улицы стекла блестят)))
АфродитаПетровна• 10 февраля 2023
У сестры для панорамных окон какой-то робот. Но стоил он где-то 400 или 500 евро. Моет хорошо.
Солнечный зайчик• 10 февраля 2023
Мне не нравится. Одна и та же тряпка трет разбрызганную жидкость по стеклу. Надо часто снимать, мыть тряпки. Углы окна не вымываются, робот круглый.
Это для огромных панорамных окон, не для обычных окон. Хотя некоторым такого качества достаточно
Миллениалка• 10 февраля 2023
У мене ноунейм з алі-експреса. Задоволена. Але я не прискіплива. Він миє не так ідеально, як руками. В кутках може не діставати. Але я панічно боюся висовуватися у вікно на високому поверсі. Тому він для мене просто знахідка.
из_под_тишка• 10 февраля 2023
У мене в ЖК можно брати його напрокат, погралася 2 рази і вирішила, що купувати точно не буду. Кутки не вимтває, стояти над ним треба, щоб мити ганчірки, таке собі, на 3+.
культУра
• 11 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
А чи могли б Ви взнати модель?