Слава Українi• 11 февраля 2023
Суші із Сільпо
Смачно, сета досить щоб наїстися вдвох. Короче, раджу, хто не пробував.
ИМХОля• 11 февраля 2023
Я не могу сказать, что супер-пупер, не Эгерсунд и даже не Сушия, но вполне съедобные в Сильпо суши. В той же Мафии хуже, например.
Покупаем иногда, делая другие покупки,
Слава Українi
• 11 февраля 2023
Ответ дляИМХОля
Покупаем иногда, делая другие покупки,
Егерсунд - це просто мода, нема там нічого незвичного, піар.
Слава Українi
• 11 февраля 2023
Ответ дляИМХОля
Покупаем иногда, делая другие покупки,
Якщо дуже хочеться, то хороший варіант з очікуваною якістю, свіжі.