Муууумие• 12 февраля 2023
Хто їздив на екскурсію в Руминію в невермор?
З підлітками?
Донці 11 років, хочу подарувати таку поїздку, але цікавлять відгуки, хто був ? Сподобалось?
Вона обожнює серіал Венздей
Муууумие
• 12 февраля 2023
P.S були у замках у Львівській області, не сподобалось, на третьому вже сиділа в автобусі, але то було минулого Різдва і було дуже холодно..
Жена сына• 12 февраля 2023
Там еще снега, а замки находятся в крытых горах с такими же перевала.
Вас это не смущает?
Муууумие
• 12 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Вас это не смущает?
Поїздка на середину квітня
Жена сына• 12 февраля 2023
Ответ дляМуууумие
Поїздка на середину квітня
В горах может быть еще снег
Забагаловка• 12 февраля 2023
Бран красивый замок, но количество туристов и соответственно духота не позволили полноценно насладиться.
Места там красивые
Пелеш и Пелешор понравились больше.
Места там красивые
Пелеш и Пелешор понравились больше.