Кастрюлька• 12 февраля 2023

Правда, что повышать феритин лучше капельницами?

Чтобы избежать проблем с жкт?
МЕСТО_Встречи• 12 февраля 2023
пью в таблетках железо, с жкт все ок
автор Кастрюлька • 12 февраля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
пью в таблетках железо, с жкт все ок
Многие жалуются на запоры.
Дерево береза• 12 февраля 2023
Мені хеферол добре підняв , таблетки
МЕСТО_Встречи• 12 февраля 2023
Ответ дляКастрюлька
Многие жалуются на запоры.
многие не значит все. Я пью, у меня нет запоров. Причем пью максимальную дозу ежедневно уже второй месяц. Вы инструкцию почитайте.
Стильная штучка• 12 февраля 2023
Це просто швидше, ніж таблетками.
Одна дві крапельниці і феритин в нормі
А таблетки можна рік пити і до норми як до неба рачки ще
СиренаФеоктистовна• 12 февраля 2023
Я проколола
4 чи 5 капельниць
Краще чи ні не знаю, але лікар казав, що так ефективніше
Стильная штучка• 12 февраля 2023
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Я проколола
4 чи 5 капельниць
Мені дві вистачило
До того рік пила таблетки, ледь до 25 підняла
А останнім часом мене від них нудило, що мрак
автор Кастрюлька • 12 февраля 2023
Ответ дляСтильная штучка
Це просто швидше, ніж таблетками.
Одна дві крапельниці і феритин в нормі
Где вы ставили капельницы?
Стильная штучка• 12 февраля 2023
Ответ дляКастрюлька
Где вы ставили капельницы?
В приватній клініці в Києві на лівобережній
Elani• 12 февраля 2023
лучше капельницы конечно
и усвоение, и действие ...
от таблеток меня лично тошнит
БеллаДонна• 12 февраля 2023
Капельниці препаратів заліза ОБОВЯЗКоВо поєднують з серцевими препаратами.День залізо/день серцевий препарат.Кров гусне від капельниць заліза, потрібна допомога серцю ,яке звикло качати рідку кров без феротину.В мене максимальний результат від капельниць (10 днів)настає через мінімум 20-25 днів,швидше навіть аналізи немає сенсу здавати
автор Кастрюлька • 12 февраля 2023
Ответ дляСтильная штучка
Спасибо. Думала, может в поликлинике это реально сделать
Блинчик Мой• 12 февраля 2023
Капельницей быстрее. Я в третью беременность за одну капельницу улучшала на то, что неделю б таблетки пила. Но по ферритину не знаю, гемоглобин только измеряли. Но капельницы могут быть дороже таблеток.
БеллаДонна• 12 февраля 2023
Ответ дляКастрюлька
Можна в стаціонарі звичайної державної лікарні в відділі гематології
автор Кастрюлька • 12 февраля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Спасибо! У меня и так густая кровь, тромбоциты верхняя граница нормы. Надо к врачу идти, хоть понимая, как все происходит
БеллаДонна• 12 февраля 2023
Ответ дляКастрюлька
В мене був період коли капалась кожні пів року по 10 днів,симптоматично коли вже відчувала слабість і головокружіння.Потім кожні десять днів після місячних пила препарати заліза.Найкраще засвоюється в мене тардиферон,і так від нього перші дні можуть бути запори
автор Кастрюлька • 12 февраля 2023
Ответ дляБеллаДонна
А какой феритин у вас был? У меня 25, при гемоглобине 145
Дон Пэдро• 12 февраля 2023
Не столько из-за возможных проблем с жкт, как из-за плохого усвоения железа
автор Кастрюлька • 12 февраля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Да, скорее всего. Хочу убрать хоть анемию, потом нужно дальше обследоваться.
Борщец• 12 февраля 2023
У меня на таблетки тошнота сильная. Ставила капельницы
БеллаДонна• 12 февраля 2023
Ответ дляКастрюлька
Чесно,я вже не пам’ятаю,в мене і феротин і гемоглобін був низький.Купу аналізів і перевірок: гінекологи,гастроентерологи,гематологи,так причини і не знайшли.
Борщец• 12 февраля 2023
5 ампул около 3000 грн. А еще плюс система, шприц, физ раствор, услуги медсестры
автор Кастрюлька • 12 февраля 2023
Ответ дляБеллаДонна
И вы теперь регулярно железо принимаете, я правильно поняла?
автор Кастрюлька • 12 февраля 2023
Ответ дляБорщец
А сколько капельниц вам понадобилось?
автор Кастрюлька • 12 февраля 2023
Ответ дляБорщец
Это в частной? Какой препарат?
Запароленое одеяло• 12 февраля 2023
Да лучше капельницами.
БеллаДонна• 12 февраля 2023
Ответ дляКастрюлька
Ні,активно лікувалась (капельниці) і систематично приймала залізо майже два роки.Зараз здаю аналізи раз на 4-6 місяців і контролюю самопочуття.Шукайте причину,порадьтесь з лікарем,можливо вам допоможуть таблетки..І ще для капельниць заліза треба мати добрі вени,більшість препаратів заліза густі і капають їх на пряму,тобто катетор не кладуть бо він забивається.
Стильная штучка• 12 февраля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Мені капали ферінжект. Дві крапельниці з перервою декілька тижнів.
Капають дуже повільно. Години три я під тою крапельницею лежала
Стильная штучка• 12 февраля 2023
Ответ дляКастрюлька
Дивне у вас співвідношення.
При крапельницях і гемоглобін підніметься. А піднімати вам його нікуди.
Вам би спочатку грамотного лікаря
А то напіднімаєте
автор Кастрюлька • 13 февраля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Спасибо за ценную информацию