Налогообложу• 12 февраля 2023
Вам важливо мати відкладені гроші?
Недавно переїхали , ніби ні на що особливе не тратимо, але все зароблене за місяць розходиться дуже швидко . Чоловіка постійно пригнічує ця ситуація , але я не готова відмовляти собі в простих радощах заради того, що відкласти якісь пару сотень євро, вони все одно нічого глобально змінять. Як у вашій сім´ї?
Результат:
вже голосів:
103 (60.95%)
Відкладаємо хоча б щось
24 (14.2%)
Все тратимо
17 (10.06%)
Результат
16 (9.47%)
Відкладаємо лише більші суми
9 (5.33%)
Інші ситуації
Ухахайкина• 12 февраля 2023
звісно відкладати потрібно, балуйте себе, але відкладіть хоча б 100 евро
Божья коровка• 12 февраля 2023
Так, дуже важливо. І тривожусь, нервую, коли доводиться залазити в ті гроші відкладені.
Налогообложу
• 12 февраля 2023
Ответ дляУхахайкина
І на що ці 100 євро суттєво вплинуть?
Люблю Украину• 12 февраля 2023
Відкладаю тільки якщо є можливість. З кожної зп не виходило. Зараз взагалі без роботи
Божья коровка• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
І на що ці 100 євро суттєво вплинуть?
Якщо ви будете рік відкладати хоча б по сто євро, то це буде вже 1200 євро, які можуть дуже вас виручити якщо щось не дай боже станеться (здоров’я ваше/близьких).
Налогообложу
• 12 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
В тому і справа, що це дуже маленька сума. Для лікування є мед.страховка.
Нифига_ни_ни• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
Без этой суммы на вас и не глянут
Налогообложу
• 12 февраля 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
Без этой суммы на вас и не глянут
Я в країні, де повністю страхова медицина
Божья коровка• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
Моя свекруха кілька років тому впала на вулиці і зламала шийку бедра. Операція 3 тисячі долларів. Ми тоді 1500 змогли дати. Хоча мали іпотеку додатково. Не відкладали б-не змогли.
Не знаю яка у вас страховка, але нічого не відкладати, коли є така можливість це бездумно. Я розумію вашого чоловіка.
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
І на що ці 100 євро суттєво вплинуть?
Раз 100, два 100. Копійка до копійки вже гривня. Вам же на щось впливають, якщо не можете відмовити в покупці. А ті 500 євро вже дають змогу трохи видихнути, якщо стається щось не заплановане.
Налогообложу
• 12 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
У нас хороша страховка
Божья коровка• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
У нас хороша страховка
А якщо хтось з вас втратить роботу і не зможе знайти одразу? Відкладені гроші протримають вас на плаву і на звичному рівні комфорту.
Налогообложу
• 12 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Якщо хтось втратить роботу , то буде в центрі зайнятості. Я згідна, що добре мати великі відкладені суми, але з маленькими інша ситуація.
Госпожа Белладонна• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
На мій погляд,ви занадто безпечна(
Мене завжди дивували люди,які стають безпорадними в разі непередбачуваної ситуації ,бо відкладених 0
Є в мене такі ж знайомі,
наКоблучках• 12 февраля 2023
А какие у вас доходы? Пару сотен евро в месяц это нормальная сума чтобы откладывать для наверное большинства украинцев сейчас
Налогообложу
• 12 февраля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
На мій погляд,ви занадто безпечна(
Є в мене такі ж знайомі,
В чому безпорадність?
Налогообложу
• 12 февраля 2023
Ответ длянаКоблучках
Ми за кордоном , доходи непогані, але базові витрати великі
Госпожа Белладонна• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
В чому безпорадність?
Відразу починають трясти родичів,знайомих ,щоб допомогли з грошима. Хоча могли б відкласти,просто не хотіли. Як ви.
Божья коровка• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
Ви дивна якась) а як ті великі суми по вашому збираються?) один місяць сто відклали, другий 200, може в якийсь взагалі всі 500 вийде)
наКоблучках• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
Ну так откуда мы знаем ваши доходы. Если 10 т. в месяц то да 200 ни о чём. Но вы же понимаете 10 мало кто зарабатывает поэтому вопрос странный.
Сегодня не целуюсь• 12 февраля 2023
Кілька сотень в місяць - це кілька тисяч на рік. Знадобляться. Маємо змогу відкладати набагато більше, але якби мали можливість лише пару сотень відкласти то так би й робили. Щось зламалось, поїздка, та мало що трапиться, НЗ повинен бути, як на мене.
Налогообложу
• 12 февраля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Не можемо відкласти суттєвих сум, тому не можу знайти мотивації чим допоможе маленька
Налогообложу
• 12 февраля 2023
Ответ дляБожья коровка
Ближчим часом не вийде
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
Великі суми беруться з маленьких. Чи звідки великі гроші мають з´явитися?
Пишу_граммотно!• 12 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
Великі суми складаються з маленьких. Чи ви вважаєте що відкладати треба зразу 1000 Евро і так кожен місяць? Та і на 1000 у вас знайдуться радощі від яких не захочеться відмовитися.
КокошинЭль• 12 февраля 2023
Если есть возможность, то почему бы и не отложить. Если живёте от зарплаты до зарплаты, то, конечно, нет. Были разные периоды в жизни.
Налогообложу
• 12 февраля 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Великі гроші з´являються, коли більше заробляєш. Ми всі свої великі заощадження вклали в Україні перед самою війною, напевно тому тепер не розумію для чого відкладати, якщо все так швидко може змінитися.