Украинцы, в которых был опыт проживания в Польше и Германии: какие плюсы, минусы, особенности. В какой стране легче будет освоиться. Хочу поехать на работу в одну из этих стран, не знаю, где лучше будет.
Результат:
вже голосів:
65 (54.17%)
Лучше в Германии
55 (45.83%)
Лучше в Польше
Ответ дляMar-1221
Если хотите работать, подсобрать денег, лучше в Польшу, но сидеть без работы там не получится, пособий нет. Если хотите пересидеть и получать пособие (его хватит на жизнь , если не шиковать, но копить вряд-ли) то в Германию. Работу там без языка найдёте вряд-ли.
Як можна скласти гроші у Польщі , працюючи на низькооплачуваних роботах . При вввдних даних автора вона не матиме більше 2500-3000 злотих в місяць . З цих грошей треба орендувати житло . Хостел чи койко-місце буде 500-800 злотих . В містах за кімнату просять 2000-3000 зл. Квартиру автор сама не потягне , а чи зможе жити з купою заробітчан у конурі ? А ще треба гроші на харчі . Що відкладе ? Арифметика проста . І так , Польща переживає не кращі часи. Все дуже сильно подорожчало за останній рік, зарплати лишилися на місці . Особливо ціни виросли на пальне, житло, комуналку . Це основна стаття розводів
Ответ дляslpplp
Зачем нагнетаете, не такие там цены. Можно найти соседку и арендовать квартиру нормальную 2комн либо вообще искать работу где жилье предоставляют за небольшие деньги.
Миллионы украинцев же как-то работают в данный момент в Польше..
Ответ дляMar-1221
А які ціни ? Назвіть вартість зйому житла у Варшаві, Кракові, Вроцлаві ? А ще краще зайдіть на Олкс
Ответ дляMar-1221
Краще знати реаліі, ніж потім плакати на вокзалі , бо немає де і за що переночувати . Так, у селах дешевше, але там і роботи немає . Без досвіду в знання мови більше 2500-3000 автор не зможе заробити. Інше нехай оцінює сама . Олкс у поміч
Ответ дляMar-1221
В Германии больше платят, но и цены там выше, требования выше. Если что-то не получится с работой, а денег у меня впритык. Даже физическую работу в Германии не берут без знания языка? У вас есть там знакомые?
Ответ дляMar-1221
Все правильно вище дівчина написала. Житло від роботи то койко місце в хостелі. Добре якщо це буде кімната на двох, а часто на 4-5 чоловік. І ціни від 500 зл.
Ответ дляУльяна_99
Вам подобається в Польщі? Кажуть, одна з найдешевших країн Європи (ціни на житло, продукти і т.д). Не плануєте їхати ще кудись?
Дуже схоже на Україну. Тільки дома у мене була нормальна робота, а тут пахота на заводі. Житло дуже дорого, якщо працює один дорослий на сім´ю винайняти окреме житло майже не реально.
Ответ дляslpplp
Пишуть, що без знання мови в Німеччині складно влаштуватися хоч кудись. Хоча, люди їдуть, у них виходить. Житло в Німеччині дорожче
Ответ дляУльяна_99
Автор,ким ви хочете працювати в Польщі,на м´ясокомбінаті,полі і так далі.Хто ви за спеціальністю,ким працюєте в Україні?
Анжелика_я• 13 февраля 2023
Ответ дляslpplp
Або завод по 12 годин щодня. Наскільки хватить здоров´я????