Голова колгоспу• 12 февраля 2023
Ринопластика
Дівчата, всім привіт. Поділіться своїм досвідом, якщо ви робили ринопластику? Чи задоволені як виглядає та дихає ніс? Особливо цікаво відгуки на жирній шкірі, бо читала, що коли шкіра жирна та товста, це дуже ускладнює операцію та несе більше ризиків, чи чули про таке щось?
Атятя_тётя• 12 февраля 2023
у меня открытая ринопластика, все ок. Операция была в 2013 году. У меня есть знакомая, которая делала ринопластику в далеком 1999 все ок, у нее очень сложная операция была...там по показаниям (после ДТП)
Жерица ночи• 12 февраля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
У кого делали? Как проходила ваша реабилитация, очень сложно было?
Помню, когда сделала отопластику думала с ума сойду от боли первые дней 5, о Рино теперь и думать боюсь
Нифига_ни_ни• 12 февраля 2023
Дуже задоволена, чому не раніше наважилась?) Шкіра жирна - все ок. Єдине, робили в один день з дівчиною, потоваришували, лежали в палаті разом. В неї через місяць і натяку на втручання не було, а в мене синці та набряк ще пів року тримався. Все індивідуально.
Голова колгоспу
• 12 февраля 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
А в кого ви робили?