мимАпроходила• 13 февраля 2023
Сколько будет нарастить на тонкие волосы?
Ниже лопаток. Волосы очень тонкие.. сколько будет такое стоять? Выгодно? Объём будет у корней?
Алгонавт• 13 февраля 2023
Не советую ,купите лучше волосы на леске , очень удобно , и свои не страдают .
Марічка• 13 февраля 2023
Автор дуже НЕ раджу при своєму тонкому і слабкому волоссі нарощувати волосся.
В мене так подруга майже лисою залишилася.
Краще он на леску волосся та на заколках воно хоч буде не так травматично. А ще можна підібрати так що ніхто не скаже що то не ваш волос.
Що б ви зрозуміли зараз подруга використовує систему волосся - ціна ну дуже кусається але фіг ви скажете що то не її.
Смурфетта• 13 февраля 2023
500-700+ уе мінімум, потрібне тонке легке волосся, плюс дуже маленькі пудрові капсули. Об’єм навряд чи, більше густота по довжині.