Борщичок• 13 февраля 2023

Блін, ну чого "торгує шлях"(((

Шумей, чи як його(
Така пісня, найкраще виконання в Івана Леньо, як на мене…
Але ця на радіо і кругом, і так безграмотно
Борисфенка• 13 февраля 2023
Ответ дляБорщичок
Я про редакторів радіо. Ви ж тут ніби модна, а елементарного прийняти і признати не можете
От ви нудна. Редактор радіо нічого не може зробити з записом пісні, це просто файл такий музичний.
Співати правильну фразу замість Шумея редактор не буде і пісню монтувати заново не буде.

автор Борщичок • 13 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Я нудна? А ви?
автор Борщичок • 13 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Я доступно пояснила свою притензію: геть інше слово в пісні. А ви чого ?))
Борисфенка• 13 февраля 2023
Ответ дляБорщичок
Я підтримую вас запал. Щиро бажаю реалізувати його на практиці. Пишіть продюсеру Шумея
автор Борщичок • 13 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Тобто, слабО визнати херню свою))
Будьте мені здорові))