Куда_бежать• 13 февраля 2023

Порадьте крем чи патчі під очі

Дівчатка, порадьте хороший крем чи патчі.
Після видалення щитовидної кожен ранок просто треш. Під очима суцільні набряки та фіолетові круги. Всі аналізи в нормі, так реагує організи на прийом ліків та вітамінів
Я такая - жду трамвая• 13 февраля 2023
Любые корейские патчи убирают отеки!
Лукава Кішка• 13 февраля 2023
У мене зараз такі, мені подобаються.
А найкращі це Estée Lauder, але їх уже чомусь не випускають.
Маргарита и Мастер• 13 февраля 2023
У вас еутиреоз по всіх показниках? В мене начебто було добре по аналізах, але набряки залишалися. Збільшила дозу з 25 до 50 та стало краще. А до того 2-3 години після сну не могла очі нафарбовати. Але в мене збережена ЩЗ, просто гіпотиреоз
Патчі то фігня. Вони тільки на нижню повіку впливають, а верхня залишається з набряками. В мене весь догляд Юцерін. Патчі різні спробувала - не таке
Л@кМУс• 13 февраля 2023
Заходите ко мне
Мира всем• 13 февраля 2023
Патчи не убирают отеки, они лишь могут немного увлажнить кожу. Попробуйте лед, если нет противопоказаний. Можно замораживать кофе, например или травки, зеленый чай. Это все помогает.
Наталія-8550• 14 февраля 2023
Мені з набряками допомагає крем для повік Marie Fresh. Використовую вранці та ввечері. І стан шкіри після нього став значно кращий в зоні навколо очей.
https://mariefreshcosmetics.com/products/eye_cream...