Корсет_на_шурупах• 14 февраля 2023

Зараз вірус такий, горло 4й день пече страшенно

Добрий ранок!
Дівчата, хто недавно хворів щ такими симптомами: темпер не вище 37.4, ніс на третій день заклало, а горло просто ппц пече і нічого не допомагає( червоне, ковтать не можу).
До лікаря звписалася на завтра, але не знаю, як дожити.
Добрая свекровь• 14 февраля 2023
Від листопада таким хворіли, 3 рази приймали антибіотик, от в кінці січня пройшло після третього прийому антибіотиків
Добрая свекровь• 14 февраля 2023
Тобто виліковувалось після антибіотиків і через пару днів поверталось
автор Корсет_на_шурупах • 14 февраля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Боже, шо лікар казав, який це вірус? Чи що
Добрая свекровь• 14 февраля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Не були в лікаря. Форма ангіни без температури.
Добрая свекровь• 14 февраля 2023
Полоскали сіллю ще
Ответ дляДобрая свекровь
Полоскали сіллю ще
Я ромашкою, від солі мені гірше, а на йод аллергія(
Своего не предлагать• 14 февраля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
в сина ангіна так проходила, підтвердив тест, а мене ще й висока температура була, пили антибіотик
Просериарила молодость• 14 февраля 2023
Само прошло через 5 дней
Ответ дляПросериарила молодость
Само прошло через 5 дней
В мене за 38 років з горлом проблем не було, бо немає гланд. Навіть корону легко перенесла, а тут вперше таке...
Зайканалужайке• 14 февраля 2023
Ребенок переболел таким- горло ровно 4 дня болело. Доктор сказал, ангины нет
Давала Нурофен, чтобы легче терпеть было и брызгала Ангилекс
ЯяяКакаджамбо• 14 февраля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Образа на когось
Не вимказаність
Прокричіть і вискажіть
Не глотайте образу
Не тримайте

Де й дінеться та зараза
Мишка-шалунишка• 14 февраля 2023
Мы все переболели,муж с антибиотиками,мы так обошлись,но было реально плохо
Докладная• 14 февраля 2023
У меня уже вторая неделя пошла.
Нос сухой, горло и трахея пекут.Ничего не помогает.
Чаями спасаюсь, вот 2 дня немного легче или привыкла уже
МояХатаЗкраю• 14 февраля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Образа на когось
Не вимказаність
Прокричіть і вискажіть
Не глотайте образу
Не тримайте

Де й дінеться та зараза
Это вирус, а не проглоченная обида. Сейчас очень много больных, в школах и учителя, и дети болеют. И приносят в семьи. Меня одно удивляет : ну был же короновирус и строгие правила(не чихать, не ходить больным, маска опять же). Почему бы сейчас не отправлять классы на карантин, как в старые добрые времена по гриппу? Почему не хватает сознательности не чихать прямо в лицо? И почему нельзя надеть маску, если совсем ’развезло’ и ты уже пришел в коллектив?
Раздражевская• 14 февраля 2023
Ми таким в січні перехворіли, причому кожен зі своїми симптомами, у чоловіка і доньки - кашель, у мене горло два тижні дико пекло і нічого зі звичайних засобів не діяло, доки не випила мефенамінову кислоту. До того перебрала німесил, терафлю, льодяники з полоскалками, все безрезультатно.
Вилами по Воде• 14 февраля 2023
С горлом вечно мучаюсь .
Прыскаю Ангилексом,и пью чай или молоко с маслом. Фу но помогает
Ms. Скромность• 14 февраля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
яка нафіг ромашка? Купуєте септолете тотал, лізак і ісландіку . Перші 2 вбивают інфекцію в горлі. Ісландіка зніме запалення зі слизової.
Ms. Скромность• 14 февраля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Образа на когось
Не вимказаність
Прокричіть і вискажіть
Не глотайте образу
Не тримайте

Де й дінеться та зараза
Ще шапочку з фольги надіть для повної картини.
Ответ дляMs. Скромность
Все окрім ісландікі перепробувала. Єфекту поки нема.
Ms. Скромность• 14 февраля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Діюча речовина Мірамістін в спреї. Це сильний антисептик. Дивно , що лізак не допоміг.
Ручки-Крючки• 14 февраля 2023
Ответ дляДокладная
У меня уже вторая неделя пошла.
Те саме, ніяк не вичухаюсь.
ЯяяКакаджамбо• 14 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Не верю в это все
Все болезни с головы и нервов