Йосип_молодий• 17 января в 13:07
Что пить при сухом кашле
Есть ацц, амброксол, лазолван, прочитала что не подходит
Девочки ,подскажите что пропить от сухого кашля
Рогнеда Карповна• 17 января в 13:34
Мне сначала Тос Май выписали, но потом сказали заменить на это
Сейчас его пью
Кидстаффовка• 17 января в 14:02
Мені лікар приписав Бронхолітін. Допомогло. За 5 днів кашель став вологий і вона прописала наступний етап- лазолван, щоб виходило
успокойте_Меня• 17 января в 14:05
Взагалі кашлезупинні має лікар призначити, бо якщо в дихальних шляхах є слиз, а ви придушите рефлекс кашлю, то можна долікуватися до ускладнень.
В лікаря можна запитати за Рапірус
успокойте_Меня• 17 января в 14:06
Ответ дляКидстаффовка
Це якщо є слиз і лікар перевір кпшкльв продуктивний. Якщо кашель сухий повністю, то бронходітин немає куди призначати. Тому тільки консультація лікаря
KseniyaFomina• 17 января в 14:30
Стоптусин знімає кашельовий рефлекс і лоратадин або цетлоплюс знімає набряки і лоскотання оте неприємне. Це мені допомагає, коли вже перехворів а сухий кашель залишився, і коли вас точно послухав лікар стетоскопом і сказав що у дихальних шляхах нема мокрот.
Покорительная• 17 января в 15:00
Только что вот лечилась, жуткий сухой кашель был, спать не могла. Врач прописала Лазонван Макс таблетки 7 дней, на 5 день Гербион подорожник сироп.
Йосип_молодий
• 21 января в 15:25
Ответ дляSo_so
Если Вы кашляете частым сухим кашлем, Вам это приносит дискомфорт, мне врач советовала Рапитус.
Спасибо большое, мне помог