Новогодняя пальма• 14 февраля 2023
Чому в 24 роки все ще не проходять прищі?
Одні пропадають, на їх місці з´являються інші. Не давлю - таке ж. Давлю - те саме. Знову і знову. Перед пмс особливо прищіть. Після вже не так. Аналізи не робила. Я користуюсь умивалкою Garnier, Bioderma. Зволожуючий крем ...навіть ензимною пудрою вже почала, а також чистки роблю сама. Пори розширені. Сьогодні зробила чистку - на наступний день знову Т-зона в чорних цятках набитих битком, наче мені їх навмисно забили ще і утрамбували. І шкіра якась ..сіра. просто неможна навіть і руками вже торкатись до того обличчя - відразу прищів мільйон. Навіть коли вже зовсім не торкаюсь - все одно з´являються. Та блін!!!!
Irina898989• 14 февраля 2023
потому что похоже проблема с гормонами или заражение
нужно идти к дерматологу
Прилипало• 14 февраля 2023
Так это от причины зависит. Ну и гарнье и биодерма это вообще не для акне.
Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляФорс мажор
Кислоты, салициловая кислота, терпение.
Користувалась саліциловою. Починало дуже сушити шкіру і лущитись.
Форс мажор• 14 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Из аптеки, спиртовый раствор?
Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляПрилипало
Косметолог рекомендувала біодерму
ОхиИВздохи• 14 февраля 2023
у мене така шкіра все життя. Аналізів здавала мільйон, толку нема.
Днрматолог каже що це така особливість шкіри - підвищена чутливість якихось там-рецепторів, і просто треба підбирати догляд, і буде більш-менш.
Все що з кислотами - мені ефекту особливого не дало, ні пілінги, ні щоденний догляд, ще й шкіра схильна до куперозу - високі концентрації суворо протипоказані.
Ретиноїди - пішла аллергія страшна.
Більш менш зайшов бензоїл пероксид, зараз пробую лікуватися. Більш за все засмучує зона декольте- там найбільше висипань, особливо від подразників (жарко, холодно, синтетичні тканини).
Догляд загалом мені підходить аптечний.
Ну і значно допомогло покращити обличчя відмова від маніакального очищення та обробки різними підсушуючими засобами.
Ретиноїди - пішла аллергія страшна.
Догляд загалом мені підходить аптечний.
Форс мажор• 14 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Косметолог рекомендувала біодерму
Это не косметолог, простите.
Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляПрилипало
И никаких механических чисток не нужно
Тоді я взагалі виглядаю так наче у мене по обличчю сотня людей пройшлись підряд після поля.
ОхиИВздохи• 14 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Косметолог рекомендувала біодерму
йдіть до лікаря-дерматолога, в такій ситуації косметолог вам не допоможе
Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляФорс мажор
Кстати, на демодекоз соскоб не сдавали?
Ні
ОхиИВздохи• 14 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Да
не вздумайте, тільки точково можна на запальні елементи.
Прилипало• 14 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Верю, с таким то подходом. Вам нужна консультация гинеколога (у Вас цикл регулярный? А то сейчас выяснится) и дерматолога.
Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляПрилипало
Регулярний.
Форс мажор• 14 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Да
А, так это фигня. Вот салициловая кислота и ниацинамид с цинком. Чистки делать можно, но лучше у хорошего косметолога комбинированную и с холодным гидрированием
Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Не пробували забрати з раціону все молочне і все що з борошном?
Ні..не вірю вже що хоча б щось допоможе(
Анонимушка• 14 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Спробуйте строго на два тижні
Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Ретиноїди - пішла аллергія страшна.
Догляд загалом мені підходить аптечний.
Ретиноїди - пішла аллергія страшна.
Догляд загалом мені підходить аптечний.
А чорні цятки? Їх видно неозброєним оком ..я чистю-чистю...а вони все одно там же. Наступного дня
Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Спробуйте строго на два тижні
А на чорні цятки як це вплине?(
Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Спробуйте строго на два тижні
Ок, дякую
ПесиКот• 14 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Ще непогана в вас шкіра
Мені 29. Роблю чистки і пілінги, аптечна косметика, здавала на підшкірного кліща, пробувала без молочки і борошна. Все не то, шкіра гірша вашої.
А які аналізи здавати не знаю.
МоДнАя_КоШеЧкА• 14 февраля 2023
Зробіть експеримент. Відмовтесь від молочних продуктів та солодкого.
Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляПесиКот
Ще непогана в вас шкіра
А які аналізи здавати не знаю.
Капець....

Новогодняя пальма
• 14 февраля 2023
Ответ дляТатьяна-8275
Секс как часто?
Будет секс каждый день - пройдут.
До чого тут це? Я незаймана.