От чесно, у мене асоціації більше такі.
1 частині боляче, що їх не поздоровили і пишуть про це. Ну тут можна зрозуміти. Питання ж не в подарунку як такому. Питання в увазі, очікуваннях і...розчаруванні. ти дуже чітко усвідомлюєш , що ніяких у вас і немає.
2га частина " умовно щасливих". От я не знаю як вас ще назвати. Ця частина бігає з теми в тему про 14 лютого і роги в землю доказують, що вони щасливі, а ці всі подарунки фігня і взагалі якого ви тут всі ниєте. От ці мені не дуже зрозумілі. Якщо ви щасливі - де у вас час і звідки бажання відмітитися в кожній темі?
Наш чи не наш день. Любите щодня чи по вихідним. Сьогодні просто день, коли ще раз є привід сказати коханим як ви їх любите. Зробити щось приємне одне одному. Побути на секунду дітьми, підлітками. А у кого немає нікого, або саме в цей день зрозуміло стало, що все- бажаю зустріти того, хто буде зігрівати ваше серце 💓 щодня.
Ответ дляboringmovie
а де 3 частина, яким пофік?
Так вони в такі теми не заходять. Бо їм пофік
Ответ дляМатильдa
Боже, дай сил пережить 14-е февраля и 8-е марта. Дни вечного нытья, хвастовства, зависти и обид
А ви сильно переживаєте? Чому? Вони всі до вас додому приходять і ниють, ниють, ниють
Color never seen before• 14 февраля 2023
Нужно же как-то развлекаться. Принципиально темы развиваются точно также как в прошлых годах.
Ответ дляboringmovie
я тільки з форуму зрозуміла, яке сьогодні число і шо за день! а то думаю, шо це за теми такі пішли.
І вирішили відразу задекларувати ’ мені пофік. Я просто тут повз проходила . ’)))
Муркамурковна• 14 февраля 2023
Ответ дляМатильдa
Нема вже 8 березня) 25 лютого)))
Ответ дляМатильдa
так не спрятаться не скрыться на Советчице в эти дни от тем) и нет, я не переживаю
Ну не знаю. Не так і багато. Є про помаду, про мого улюбленого Дженсена Еклза. Хоча ні, вже не улюбленого((( про УЗД і ТД Здається не більше ніж в звичайні дні в розділі он, она оно, оні
Ответ дляTammy21
Ну так все впирається в те, що жінкам в голову понапихали зчитувати свою значимість через призму чоловічої уваги. У свята це логічно йде через подарунки.
Ок, а через що ще можна зчитувати значимість для людини,як не через увагу?
З слів? - так наговорити то не мішки тягати. З вчинків?- так то і є один з проявів уваги
Ответ дляboringmovie
так, а шо не можна?
Ви щось приховуєте
100% зараз вас будуть викривати
Ответ дляМуркамурковна
Нема вже 8 березня) 25 лютого)))
О, я щось пропустила. А чому саме 25 лютого?
Ответ дляNataHromadska0808
вы как-то очень серьезно все воспринимаете, мой коммент в том числе. Я посмеяться зашла
Ответ дляboringmovie
так, а шо не можна?
Та чому ні. Можна. Тільки тоді вже не пофік виходить
Муркамурковна• 14 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Має бути день укр жінок)
Ответ дляМатильдa
А якщо з такими смайликами ’ )))’ ? Так не серьозно?) ( Ще один для надійності)
Ответ дляМуркамурковна
Має бути день укр жінок)
О, так там буде міряння чи ти справжня українська жінка чи ні.
ksusha1155• 14 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Дн Лесі Українки
Ответ дляВкусныйпончик
Мені аби світло не вимикали :)))
Прекрасне бажання
сподіваюся, що воно здійсниться. Щодня і по всій Україні
Ответ дляNataHromadska0808
Я писала про свою власну значимість, а не значимість для людини, можете прочитати це як ’самооцінка’. Вона формується у суспільстві у т.ч. і на базі сприйняття нас іншими людьми. От дівчатам з дитинства мізки і промивають -- тобі дарують і кружляють -- ти вартісна жінка. Направленість не на власне задоволення, а на те, щоб продемонструвати, що ти ок.
Ответ дляБасина
Чому вже не улюбленого?
Та кажуть він десь там в зашкварній рекламі проросійській знявся(((