Хлопаю ресницами• 23 июня в 20:23
Чи є тут мами дітей з рдуг та рас?
Доброго дня, прошу хоч якоїсь допомоги я на межі вже. Сину 5 років , рдуг ОВР аспергер.
Дитина не реагує ні на що ніяких меж , слова ні не можна потім , він мега агресивний постійно бʼє мене маму , сестру , двері стіни ламає техніку, майже не їсть вибірково і то не дай боже щось не так виглядає чи пахне, істерики кожного дня, сестрі 16 не дає навчатися рве викидає зошити книги , нічого від слова нічого не допомагає ні лишити чогось ні розмови ні покарання коли вже без сил крикну він мене бʼє і просто верещить що люди вже викликали поліцію. Рісперідон вже третій рік але толку з того, я у відчаї.
Терапія не допомогла , садочок не ходить бив усіх
Хлопаю ресницами
• 23 июня в 20:28
Ответ дляКоплю на груди
Я вам сочувствую
У меня подруга с таким сыном, выхода нет
І як жити , чоловік не витримав пішов я схожу з розуму а мені потрібно працювати
Коплю на груди• 23 июня в 20:30
Ответ дляХлопаю ресницами
У неё муж пока держится, но уже скандал на скандале было
Они выехали сейчас за границу, там отдали в спец школу, пока так решили вопрос. Есть ещё ребенок
Хлопаю ресницами
• 23 июня в 20:30
Ответ дляДикая Роза
АВА терапия есть?
Пів року нічого не дали зовсім
Цветов Мне срочно• 23 июня в 20:31
У меня СДВГ, раз в пол года реабилитация бесплатная. Сходите к неврологу возьмите направление
Звоночек• 23 июня в 20:32
У доньки 6,5 років РДУГ.Без коморбіднтх діагнозів але з вираженою тривожністю.
Приймає аріслоу та заняття з нейропсихологом.
Ніби трохи допомога.
Вам дуже співчуваю.
Може,проконсультуйтеся в іншого психіатра щрб ліки підібрати інші?
Доньці підбирали,на атомоксетині був кошмар
Ніби трохи допомога.
Вам дуже співчуваю.
Хочу в БАНю• 23 июня в 20:35
Ответ дляЦветов Мне срочно
А что из себя представляет реабилитация?
Хлопаю ресницами
• 23 июня в 20:38
Ответ дляЗвоночек
Ніби трохи допомога.
Вам дуже співчуваю.
Ніби трохи допомога.
Вам дуже співчуваю.
Концерту хочуть виписати але чекають 6 років
Цветов Мне срочно• 23 июня в 20:40
Ответ дляХочу в БАНю
При поликлиниках открывается специальное отделение. Занимаются невполини, эрготеоапефты, психологи, логопед, физкультура ну и другие корректирующие специалисты, в зависимости от потребностей. Приводить на пол дня. В течении 2 недель. Пришли утром и ща ради после 15. Вы хотя бы можете отдохнуть и поработать. Это в том случае если ребенку не помогут
Фрекен бок• 23 июня в 20:43
До чого тут аспергер і рдуг?
В дитини проблеми з мамою, яка не вміє казати ні і дозволяє робити все, що прийде в голову.
Чудо в декрете• 23 июня в 20:44
Автор, увы советом не помогу(
Может существуют специальные бесплатные интернаты или центры что бы ребенка можно было сдавать хотя бы на выходные?
Вам просто тоже нужно хоть немного отдыхать, на вас очень большая нагрузка психологическая и физическая.
Фрекен бок• 23 июня в 20:44
Ответ дляХлопаю ресницами
Чому чекають, якщо медикаментозну терапію навіть в 3 роки назначають
Фрекен бок• 23 июня в 20:45
Ответ дляЧудо в декрете
Автор, увы советом не помогу(
Дитині потрібна сенсорна інтеграція і терапія.
Братья Капли• 23 июня в 20:46
Ответ дляФрекен бок
До чого тут аспергер і рдуг?
Удалено администрацией...
Чудо в декрете• 23 июня в 20:46
Ответ дляФрекен бок
Я не спорю. Я сейчас больше о том, что больше нужно не ребенку, а автору. Ей нужно от него хоть иногда отдыхать.
Хочу в БАНю• 23 июня в 20:47
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я думала, это у вас сдвг, у взрослого реабилитация
Хлопаю ресницами
• 23 июня в 20:48
Ответ дляФрекен бок
А старпості я написала що він на рисперідоні вже третій рік лише дозування міняли
Хлопаю ресницами
• 23 июня в 20:49
Ответ дляФрекен бок
Ава терапія ,нейропсихологи нічим не допомогли
Фрекен бок• 23 июня в 20:55
Ответ дляЧудо в декрете
Автору потрібно навчитися бути мамою не нормотипової дитини. А автор на себе відповідальність брати таку не хоче, у всьому винна дитина
Цветов Мне срочно• 23 июня в 20:57
Ответ дляФрекен бок
До чого тут аспергер і рдуг?
Да вы что... Я своему ребенку всегда говорила нет...имел он это ввиду...никогда в углу не стоял, выходил оттуда ...Привычные для вас рычаги не действуют на ненормотипичныз детей...Если б я вышла из угла, меня б побили...и я б усвоила это урок...эти дети не понимают причинно следственных связей. Физ наказание усугубляет ситуацию......
Цветов Мне срочно• 23 июня в 20:57
Ответ дляБратья Капли
Удалено администрацией...
Она явно не сталкивалась и для неё это просто плохо воспитанные лети
Хлопаю ресницами
• 23 июня в 20:59
Ответ дляФрекен бок
Вибачте, де ви побачили що я в чомусь його роблю винним ? Я вже кілька разів була на межі суїциду, тому що я одна мені потрібно оплатити житло терапію навчання , вибачте я забула коли просто на каву ходила десь , я лише поради питаю тому що мені важко
Хлопаю ресницами
• 23 июня в 20:59
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так і є саме так
Фрекен бок• 23 июня в 21:00
Ответ дляХлопаю ресницами
Так а ви в курсі що це за препарат ?
Його не назначають при рдуг і він не є основним, а лише допоміжним чи в парі.
Приймати нейролептик і не приймати психо стимулятори це просто знущання над дитиною з таким діагнозом
Фрекен бок• 23 июня в 21:01
Ответ дляЦветов Мне срочно
В мене дитина з рдуг і аспергер, ви можете мені тут не розповідати про те, як бути мамою таких дітей
Хлопаю ресницами
• 23 июня в 21:01
Ответ дляФрекен бок
Так а ви в курсі що це за препарат ?
Я не лікар , що назначили те і приймає , ви намагаєтесь мене звинуватити у кожному вашому повідомленні, навіщо ?
Фрекен бок• 23 июня в 21:02
Ответ дляХлопаю ресницами
Вам важко не від дитини, а від повної вашої бездіяльності по відношенню до терапії в правильного виховання такої дитини
Фрекен бок• 23 июня в 21:03
Ответ дляХлопаю ресницами
Тобто ви абсолютно не вникаєте в те, що назначають вашій дитині? На це у вас теж не має часу?