Дедуськина бабуська• 15 февраля 2023
Маска для лица очищающая доя девочки, чтоб твм меньше всякой надости
Мелкие прищички, такое ощущение ка плохо отшелушивается и камедоны на носу не воспаленные. К косметологу сказала не пойдет.
Не куру• 15 февраля 2023
Для початку двухетапне очищення, гідрофілка + гель і можна ензимну пудру підключити.
Верочка 100%• 15 февраля 2023
Якщо по-мінімуму хімії, то це глина хіба що. Можна просто суху в аптеці і розводити, там взагалі домішок немає, або купити у вигляді вже готової маски (бувають у різних виробників).
Ну і так, маска- то частина догляду, в додаток до щоденного очищення
Ms. Сама прямота• 15 февраля 2023
Ответ дляНе куру
Энзимная пудра , гидрофилка. Это как раз то ,что надо нежной молодой коже и совсем без химии
Дедуськина бабуська
• 15 февраля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
А какой фирмы лучше взять?