Зробили КС
Чи потрібна спеціальна білизна? Порадьте. Бандаж? Якщо так, який ваш досвід? Який обрати?
lisenok_8282• 15 февраля 2023
носила післяродовий бандаж. з ним легше вставати і не так боляче. все інше непотрібно. я вже на наступний день ходила.
lena_gasova• 15 февраля 2023
Бандаж мені не зайшов( Купувала нижню білизну з дуже високою посадкою (корекційна білизна). Було зручно.
Ответ дляviktoria141178
Так носила широкий післяопераційний бандаж з ним ходити легше
А підкажіть як довго носили і з якого дня операції?
viktoria141178• 15 февраля 2023
Ответ дляNata112233
З першого дня, операція в 5 ранку в 5 вечора вже встала і ходила,затягувалась і легше було, але кололи знеболюючі тому болі не було зовсім а тільки тягнуло. Та і дитина зі мною з другого дня хоча дівчата з дитячого пропонували забрати дитину щоб я відпочивала але своє хотілося щоб поряд😁