Доброго ранку! Напишіть відгуки,хто розтискав шкіряне взуття в майстерні. Заказала по інтернету зимові і весняні черевички, а вони мене тиснуть.
Элька-Карамелька• 16 февраля 2023
Ерунда это все, обувь должна быть удобной со старта. Пока не поздно, делайте обмен.
Самый умный• 16 февраля 2023
Ответ дляIruskaa
В ширину і в дожину
Довжину вам не поможе. Продавайте
Элька-Карамелька• 16 февраля 2023
Ответ дляIruskaa
Обміну немає
Тогда продавайте. Поверьте, ничего хорошего не выйдет.
Красота неземная• 16 февраля 2023
Мне лоферы когда то в длину растянули немного, всё ок было и носились хорошо. Сдайте, а там скажут. Я тоже пролетела с ботинками, купила дорогущие, а они маловаты, при том поняла уже после, как по улице прошлась. Хоть плач, и нравятся, и денег жалко, и ноги жалко, так и стоят красивые😂
12 галюцинаций• 16 февраля 2023
Мені якось розтягували туфлі в довжину, спеціальною машинкою в майстерні, наче непогано було, але то були туфлі ’на вихід’, то через деякий час вони знову почали тиснути, бо дуже рідко взувала їх
Значит надо• 16 февраля 2023
Регулярно тягаю все нове взуття на розтягнення до майстерні. Ну чому я повинна мучитись, щоб воно ’сіло’ по нозі, якщо можна закинути в майстерню і буде ідеально. Єдине ’але’ - тільки шкіряне, кожзам/текстиль не тягнеться.