Швабристка• 17 февраля 2023
Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина
Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.
Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.
Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Маємо ось таке:
Ирина-bbd0• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Ні, дитині майже 5 років.
Зі слів коханки, десь три роки тому вона сповістила померлого про дитину, він на радощах купив їй квартиру і опікувався ними весь цей час.
Почему было сразу это в нпчале темы не указать. Сколько всего нафантазировали мимо
Аноним_Русалка• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Ультиматум коханка озвучила - якщо добром не вирішуємо протягом найбличжих тижнів, то вона звертається до суду.
Пусть идет.
Тут двоякая ситуация. Она может быть и обманщицей. С другой стороны, ребенок имеет право на наследство отца. Пусть устанавливает отцовстао, потом уже обсуждение дележа чего бы то ни было.
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Така собі ситуація. Життя шкереберть полетіло, помер чоловік, син молодий, а тут ще з’явилася коханка з дитиною. І так горе, ще й тепер дізналася про зраду чоловіка. З однієї строни та дитина не винна ні в чому, але це ж не 100% , що вона від чоловіка, хто зна. У коханки є квартира, житлом її забезпечили, вона знала, що народжує від жонатого. А хто записаний батьком цієї дитини? Автор ви знаєте?
Вона записана мамою одиначкою
Затишне кубло• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Нехай звертається. Наголошую, їй потрібні підстави, щоб ділити майно - це доказ, що її син від покійного. Це перше чим вона буде займатися. Для цього потрібна єксгумація. Єдиний хто може дати дозвіл - дружина. От і все. Це гроші і немалі, а результат ну дуже сумнівний, от і прийшла вона нахрапом брати. Про фото і переводи грошей, що тут писали, ну правда смішно, це не доказ. А може бути ще цікавіше - це не його дитина, хоча можливо вважав своєю. От коханка зараз і намагається вибити. Нехай йде до суду, швидко охолоне.
Живчик-счастливчик• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Ні, дитині майже 5 років.
Дивно... Два роки батько нічого не знав про дитину, вони не спілкувались з коханкою? Він виходить не бачив її вагітною. То може вона йому племінника показала, або дитину подружки
Ирина-bbd0• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Вона записана мамою одиначкою
А что конкретно девушка просит разделить? Она знает весь обьем имущества погибшего?
Затишне кубло• 17 февраля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так отож, дитина справді може бути не його. Розвела на гроші покійного і от намагається розвести вдову.
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Те що він син, тільки припущення.
Ну поклавши руку на серце, малюк дуже схожий на загиблого хлопця у дитинстві. Тому мабуть і попливла.
Швидше за усе він реально син.
Ирина-bbd0• 17 февраля 2023
Ответ дляrybka21
На це ж і розрахунок
Я скоро потеряю интерес с таким цедиловом и вбросами .придуманными по ходу пьесы)))))
Ирина-bbd0• 17 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
А може бути й його. Тут есть история их отношений?
Бочка порохУ• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Автор, Ви дружина померлого?
А по фото, як відчуваєте схожа дитина на Вашого покійного чоловіка?
Може таки трошки поділитись?
Не все, що по закону передбачено, а хоч відсотків 20, від частки, яка б відійшла дитині, у випадку, якщо б батьківство було признане?
Може таки трошки поділитись?
Затишне кубло• 17 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Може бути все, а як буде, встановить тільки суд. А без беззаперечних доказів, коханка не має шансів.
Бочка порохУ• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Швидше за усе він реально син.
Може без судів трохи поділитесь?
Дитина ж не вибирала собі за батька Вашого чоловіка.
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Знає про рахунки, що вони були і що суми там були суттєві.
Знає про бізнес.
Ну і звісно може припускати, що квартира і будинок де жив померлий належать йому.
Ну 2 авто він до неї їздив точно, бо постійно ними користувався.
Конкретних вимог не звучало ще.
Знає про бізнес.
Конкретних вимог не звучало ще.
Живчик-счастливчик• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Швидше за усе він реально син.
А чому ж тоді біологічний батько не записав його своїм сином? Знаю такий один випадок, там записували батьком через суд, хоч вони обоє були згодні. А законна дружина дізналась про це випадково, через багато років
Разумная Губка• 17 февраля 2023
Ответ дляПугачиха
Тр4бовать наследство пришла шлендра, а не муж
До чого тут шльондра? Вона відстоює права своєї дитини, яка ніяким чином не несе відповідальності за дії батьків.
Очень добрый аноним• 17 февраля 2023
Ответ дляДевальвация
Ну,не глупите)Здесь половина комментариев в таком духе))Ваш в цепочке, где жена-жертва, а та с ребенком-непонятно кто. Всего лишь развила тему,где слишком много неизвестных)) И что за ’дамочка’?))Вы из какого столетия вылезли?))Давайте уж сразу ’товарищ,женщина’ обращаться, че уж там)))
а как бы вы хотели? госпожа?))
Ирина-bbd0• 17 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Причем тут коханка? Тут и жене плевать на мужа.главное майно.
Мужчина если заботился.допустим.то любил малого . нужно сделать днк и отдать ему причитающееся
Итак старшего сына и мужа забрали...
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
От теж це непокоїть.
Вона каже, що то було її рішення, бо він сказав, що не розлучиться все одно і навіть якщо дружина від нього піде коли дізнається - то на коханці він не одружится.
Тому вона вирішила що залишиться самотньою мамою по документах.
Це з її слів.
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Будут делать экзгумацию.
це можливо лише з дозволу вдови
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Ні, це взагалі неможливо
чому взагалі немможливо?
Садоводница• 17 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Ні, дитині майже 5 років.
а сколько длился официальный брак умершего?
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляБлoшка-матрешка
Так этой барышне квартиру же купили
Это и есть для ребенка
Остальное - наглость
Это и есть для ребенка
Остальное - наглость
Квартира куплена їй, не на дитину. Тож не може розглядатися судом як частина спадка.
Швабристка
• 17 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Если не даст согласие, отцовство признают автоматически. Эксгумация в ее интересах.
З чого ви таке взяли? Це коли батько живий і відмовляється надати матеріал, то можливо. З ексгумацією це не працює так.
Гомосноб• 17 февраля 2023
Я не юрист і не знаю юридичні аспекти, але якщо подивитися об´єктивно - звісно вона права і їх дитина має право на частину спадку. Думаю, довести батьківство абсолютно не проблема.